Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat eszem? Hol tudnám...

Sokat eszem? Hol tudnám számolni a kalóriákat?

Figyelt kérdés

Reggeli: Kefir fél zsemlével


Ebéd: egy tányér karbonaras tészta


Uzsi: Egy szendvics(vaj,csirkemellsonka,paprika)


Vacsi: Kefír fél zsemlével lesz



Elrontottam mert megettem egy normál tányér karbonaras tésztát. Elcsábultam mert imádom... Pedig csak egy egész kicsit akartam belőle enni.


2016. jún. 2. 17:11
1 2
 1/16 crudy ***** válasza:
72%
Ez az egész napi kajád szenny. Persze így is össze lehet hozni a kalóriadeficitet de akkor tulajdonképen nem ettél egész nap semmit és éhes vagy.
2016. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nincs lehetőségem külön fözni,abból kell gazdálkodnom ami itthon van.


A napi 3 kefir amit anyám megvesz más nem.


15 éves vagyok 156 cm,és 63 kg :(

2016. jún. 2. 17:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Mé'? Anyád kitiltott a konyhából? A kcal csak mértékegység, azt mutatja ,hogy mennyi energia van a kajában. A testnek hasznos tápanyagra is szüksége van. Amit itt összehordtál, abban nem sok minden van.
2016. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Be enged a konyhába,de ő nem vesz olyan ételeket amik egészségesek. Salátát pl csak akkor vesz ha a nokedli pörkölthöz kell.
2016. jún. 2. 17:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez minőségi koplalás a javából! Tojás sincs otthon? Semmilyen zöldség?
2016. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ha nem akarja,hogy felnőtt korodra hiánybeteg és/vagy vágósertés legyél, akkor változtasson a hozzáállásán!
2016. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu, de ez az etrend marhara nem hatékony, esetleg megpróbálhatod lemozogni a többlet kcalt, ha már a kaja szar.

Fuss:

[link]

Ha meg yza 5km, akkor minden másnap elmehetsz 5kmet, aztán mindennap is akár heti 1-2 pihenő nappal.

Vagy azt sem engedik, hogy mozogj valamit?

2016. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

paradicsom paprika,retek ilyesmi van itthon.


Tojást csak akkor vesz ha panirozni akar,vagy a kajába kell. ilyenkor ha marad tojás,másnap lehet sütni tojást, vagy bundás kenyeret

2016. jún. 2. 18:39
 9/16 A kérdező kommentje:
minden másnap járok futni de eddig nem sokat tudok lefutni. Van a házunk mellett egy futópélya,egy kör 586m ezt megállás nélkül le tudom futni,a második kör már nem megy ott sokat sétálok
2016. jún. 2. 18:41
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
15 èves vagy. Legyèl már kicsit önállóbb... van otthon paprika,paradicsom,retek. Abból mióta nem lehet salit csinálni? Felvágod esetleg kicsit megsózod ès összekeverem.. woala... Kèrd még vegyen neked ilyen kis dobozos zsírszegény túrót vacsorára vagy natúr joghurtot. Fehér kenyér helyett pedig rozskenyeret vagy tk kenyeret vegyétek. Ebből tudsz a suliban is vinni sovány felvágottal,zöldsèggel, kevès sajtal.tojásból pedig ha nincs otthon mindig,akkor főzz előre kemèny tojásnak, az eláll ,majd megérted zöldsèggel,párolt csirkemell filèvel (ha lehet)... 14/l
2016. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!