Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat eszem? Hol tudnám...

Sokat eszem? Hol tudnám számolni a kalóriákat?

Figyelt kérdés

Reggeli: Kefir fél zsemlével


Ebéd: egy tányér karbonaras tészta


Uzsi: Egy szendvics(vaj,csirkemellsonka,paprika)


Vacsi: Kefír fél zsemlével lesz



Elrontottam mert megettem egy normál tányér karbonaras tésztát. Elcsábultam mert imádom... Pedig csak egy egész kicsit akartam belőle enni.


2016. jún. 2. 17:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Anyámat nem érdeklik az ilyesmik. Agybajt kap attól ha csak ugy eszem a paprikát v paradicsomot,mert h az a májkrémes,szalámis kenyérhez van. Nem vesz teljes kiörlésű dolgokat sem,nem hagy meg csirkemellet h natúron kisüssem,ő mindent bepaniroz. Csirkecombot pl is bő olajban süti. Karácsonyra kaptam keresztszüleimtől pénzt,igaz nem sokat,de vettem belőle anyámnak sütőzacskót h ebbe süssük meg a csirkecombot. Azóta se nyúlt hozzá. Ha van pénzem akkor veszek magamnak egészséges kaját,zöldséget gyümölcsöt. De ritkán kapok pénzt,és azt nem tudom hónapokra beosztani.
2016. jún. 2. 20:43
 12/16 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretnék fogyni,és egészséges éeteleket enni,de a családom tagjai ez miatt hülyének néznek :(
2016. jún. 2. 20:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Nos, akkor még egy pár évig el kell így lavíroznod, aztán megpróbálni minél hamarabb saját lábra állni!
2016. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Részvétem, sosem értettem az ilyen szülőket, neked valóban nehéz így. A csirkecomb bő olajban még nem gond, ha zöldségekkel eszed s szénhidrátszeglény a diétád (persze ez nem mindenkinek jó s lehet, hogy nem tudnád megoldani s persze, nem minden zsír igazán jó, de te sajnos nem lehetsz nagyon igényes jelenleg). Energia valahonnan kell, ha lenne is natúr zsír nélkül készített csirke salátával, energiának mit ennél? S pár tápanyag is kellene még, bizonyára, nem vagyok képben a csirke tápanyagtartalmával.
2016. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

kaloriabazis.hu


nagyon jó oldal, teljesen ingyenes, többféle funkcióval: be tudod vinni, mit ettél, mit sportoltál, be tudsz magadnak állítani egy célt, amit el akarsz érni, és napról napra vezetheted a fejlődésedet. Csak ajánlani tudom!

2016. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia!:)


A reggelid: 163 kcal

Az ebéded: 636 kcal

Az uzsonnád: 168 kcal

A vacsorád: 163 kcal

Összesen: 1130 kcal.

2016. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!