Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Zsírt szeretnék égetni,...

Zsírt szeretnék égetni, anélkül, hogy izmot építenék! Milyen mozgást/sportot csináljak? Mi az amit semmiképp se egyek? (amúgy sem eszem cukrot vagy lisztet, és nagyon zsíros dolgokat)

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Amiket kerülsz jól teszed a célod érdekében, de egyébként ne egyél semmit, amivel túlléped a napi kalóriafelhasználásod határát, a többlet energiával gyarapodsz az energia hiánnyal fogyni fogsz. Minden aerob (lassú tempújú) mozgásforma hatékony a célra, 40+ percig végezve, pl kocogás, biciklizés, olyan mozgás forma amit nagyobb pulzus emelkedés nélkül, huzamosabb ideig, mágállás nélkül tudsz végezni.
2016. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kalóriákat is számolom egyébként! Például a jóga is jó akkor ? vagy a zumba?
2016. jún. 8. 13:04
 3/9 A kérdező kommentje:
*zumba mégsem, az kicsit ugrálósabb talán :)
2016. jún. 8. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek túl változatosak , mozgásnak mindenképp jobb mint a semmi. De ha belegondolsz a postás is egész nap megy valahova, de annyiszor kell megállnia, hogy nem lesz zsírégető mozgás a rengeteg mozgásából, nem indul be a zsírégetés..
2016. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te komolyad azt hiszed hogy diétába nőként izmot fogsz építeni sporttal? Ez még férfiaknak kalóriapluszba is nehéz. Kocogás,séta,bicikli,szobabicikli, otthoni torna videók, görkori légy kreatív. Amíg nem olyan mozgás formát választassz amihez súlyok kellenek, nem fogsz izmosodni ne aggódj. Étrend: szálkásító étrend
2016. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek ehhez, de a zsírégetés és az izomépítés amúgy sem megy együtt, nem? Mert egyikhez kevesebbet, másikhoz többet kell enni.
2016. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon értek ehhez, és nem tudom mennyire is jár ez együtt, csak tapasztalatból tudok beszélni, hogy amikor karatéztam, akkor sem ettem sokat, és nem is súlyt emeltünk hanem sokat ugráltunk és tornáztunk, meg volt némi erősítés és nem fogytam tőle hanem inkább izmot szedtem fel, és ,,nagyobb" lettem, pedig nem ettem sokat! Szóval eléggé hozzá nem értő vagyok a témában, de köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 8. 15:29
 8/9 crudy ***** válasza:
Azért nőttél tőle mert kicsit sem ismered a tested. Nem tudod h mennyi a kalóriaigényed, azt sem h milyen alkatú vagy. Lehet h azt hiszed h nem ettél sokat közben minden megvolt az izomépítéshez. Nincs olyan amit nem szabad enni, a mennyiség a lényeg. (feltéve ha nem érdekel h mikor vagy éhes) Az aerobot valaki már írta. Az kell neked, 40 percig 120-140 között tartod a pulzust és kész.
2016. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!
2016. jún. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!