Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan néz ki a zsíros fajta...

Hogyan néz ki a zsíros fajta 55 kilós nő?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki zsíros, az mindegy, hogy hány kg - mind ugyanolyan kinézetre, legfeljebb abban lehet különbség, hogy mennyire kövér.
2014. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy felnőtt, átlagos testalkatú nőt 55 kilósan "zsírosnak" lehessen nevezni. Nekem ez még csak a "van mit rajta fogni" kategóriát is alulról karcolja. (persze a magasság sem mindegy)
2014. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 55 kg nem mindegy, milyen magassághoz tartozik.
2014. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
150-160 cm?
2014. júl. 17. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:
150 centisen valószínűleg molett hatást kelt zsírosan 55 kilóval, 160 centisen normális, de plöttyedt, zsírpárnáskább helyenként. 170+ centivel meg vékony, de tónustalan testtel, alulfejlett izmokkal.
2014. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
52%

Lusták vagytok májbádigálerizni. Mondjuk kicsit hihetetlen tényleg, hogy ugyanaz a súly/magassághoz mennyire brutálisan máshogy néznek ki a csajok (ez nyilván pasikra is igaz amúgy)


Itt egy szerintem szép darab. [link]


Ez jön be a legjobban az első pár feldobott találatból: [link]


Ez pedig már zsíros deszka: [link]


Ez is, de nem olyan gáz: [link]

2014. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én mindig azt gondoltam hogy amelyik nő vékony és nehéz hogy annak nehezebbek a csontjai, de mire felnőttem rájöttem hogy csak több rajta az izom és alig van rajta zsír.
2014. júl. 17. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!