Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb mennyi? Szerintetek lehetsé...

Kb mennyi? Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb mennyi kalóriát kell elégetnem naponta hogy fogyjak 15kg- 3-4 hónap alatt? Lány vagyok 13 éves 145cm körül és 61,2kg
2016. jún. 18. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túl drasztikus. egyel 1400-1600 korul es sportolj, majd hozzanosz a sulyodhoz. Vagy jobban szeretnéd hogy tápanyaghiany miatt csak valami csoffadék testet bírj noveszteni egész felnőtt korodra?
2016. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fejlődő szervezet vagy!! Egyszerűbb, ha kiiktatod az édességeket, és el kezdesz mozogni, de csak ennyi!!


Ha nagyon bekavarsz, a menstruációddal is problémák lehetnek.

2016. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Édességet nagyon ritkán ettem/eszem. Nem vagy édesszájú egyáltalán a csokit n szeretem a cukrot egyenesen utálom. Ennyit pedig muszáj vagyok leadni nem lehet még évekig viziló testű. De azért köszi a tanácsokat
2016. jún. 18. 15:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Muszáj vagyok fogyni és kész. Kalóriát kell égetnem ha tetszik ha nem :-(
2016. jún. 18. 15:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Írd le egy teljes napi menüdet mennyiségekkel együtt.
2016. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mai kajám:8db abonett kenyér (nem egyszerre

4 pohár cirtomos víz

2 tál zab vízzel

2016. jún. 18. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:
A tál nem mennyiség, de ez iszonyatos. Direkt építed le az izomzatod és okozol magadnak komoly tápanyaghiányt? Legalább vitaminokat szedj, de azért persze egyél is.
2016. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
145 centi és 13 éves , egy éven belül mininmum nőni fogsz 5 centit és ahogy megnyúlsz már nem is fog látszani rajtad a felesleg . viszont ha most elkezdessz fogyózni és lefogysz aztán pedig megnyúlsz ,olyan leszel mint egy nyúzott anorexiás k**** a fiúknak amugysem a deszka hanem a formás lányok tetszenek higgy nekem
2016. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ritka sz..rul kajáltál tegnap már nem azért.


Minimum 1200 kalória, és 2 liter folyadék szükséges egy napra.


Anyuci nem szól rád kislány, hogy étkezz normálisan?

Egyébként meg mindent lehet enni MÉRTÉKKEL!!!


Itt a gyümölcsszezon, iktass be gyümölcsnapokat. Ebédre legalább egyél normális főtt kaját!


Tudod, hogy mit jelent az, hogy FEJLŐDŐ SZERVEZET? Ha igen, akkor te pont az vagy!


Vacsira ne egyél kenyeret és köretet, mert az szénhidrát.

2016. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már bocsi de pont anyámék mondták hogy kezdjek el fogyózni mert mindig azzal cikiztek hogy kövér vagyok meg a tesóim is dagadtnak neveztek. Tudom hogy fejlődő szervezet vagyok de attól nem tilos a fogyókúra. Egyébként se azért fogyózom mert az élet módomon akarok változtatni csak már elegem lett hogy mindenhol csak ezt hallom hogy kövér sőt az osztályba is elkezdtek ezzel megalázni de durván. Azért köszi a normális kommenteket!
2016. jún. 24. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!