Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb mennyi? Szerintetek lehetsé...

Kb mennyi? Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb mennyi kalóriát kell elégetnem naponta hogy fogyjak 15kg- 3-4 hónap alatt? Lány vagyok 13 éves 145cm körül és 61,2kg
2016. jún. 18. 13:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Éppenséggel nem azért híztam el mert olyan mohó vagyok vagy ennyire szeretek enni meg stb.csak az éven váltottam sulit mert az előző osztlyomba már olyan szinten szívattak hogy igazgatói ügy lett belőle meg a haverok elbújtak sírni a mosdóba mikor látták mit tettek vlem egy hét alatt leadtam öt kilót szóval nem a nagy mértéketlen evéssel volt a baj
2016. jún. 24. 21:36
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha figyelnél kicsit az étkezésedre, szavam se lenne, hiába vagy fejlődő szervezet, de te brutálisan koplalsz, a leírt nap alapján. S legalább fehérjével és zöldséggel koplalnál, akkor is szólnék, de szénhidráttal... Izombontás felsőfokon.


Nem értem, hogy ha valaki túlette magát s meghízott, miért találja ki, hogy most huszadannyit egyen... Ezt nem így kell.

Nem lehet könnyű neked, de vigyázz magadra, ne játssz az egészségeddel. Lelkileg is, fizikailag is megterhelő koplalni s nem az a jó módszer, hogy még a fehérjét se viszed be s izmot bontasz.

2016. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!