Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehetne újra normális...

Nóri20 kérdése:

Hogy lehetne újra normális étrendem?

Figyelt kérdés
Fél év alatt kb Karácsonyra lefogytam 60 kf ról 51 re . Ez sajnos az egészségembe került ezért el kellett mennem orvoshoz ( menzesz kimaradás) most 53 vagyok és minden okés ( bár nem vagyok megelégedve tejesen) és az igazat megvalva koplalással fogytam .. igen tudom elrontottam de már nem tudom visszacsinálni. És pont ebben szeretnék segítséget kérni, hogy miket egyek vagy, hogy lehetne elérnem, hogy újra normális étrendem legyen de ne hízzak. Mostanába ha kicsit is többet eszem egyből dúrván meghízom. Egyébként 16 éves lány vagyok 170 cm és balettozom :) Előre is nagyon köszönök minden segítséget!

2016. júl. 3. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egészséges táplálkozás dobhat az anyagcseréden, meg a sport is. Tudod miből áll az egészséges étkezés?
2016. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy érzem nagyjából reggelire általában zabkását eszem ebédre húst zöldségekkel vacsorára natúr joghurtot
2016. júl. 3. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Na iktass be egy uzsit és egy tízórait is: gyümölcs, olajos magvakkal, zöldséggel.

És hetente nőveld a bevitt kalóriák számát. Pl. ezen a héten 1000 kcal, jövő héten 1100, majd 1200 és így tovább. A lényeg a fokozatosság.

2016. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) azt még szeretném megkérdezni, hogy így van esély hogy még picit fogyjak vagy inkább erről ne álmodozzak ?
2016. júl. 3. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre az egészséged kell helyre rakni, ne számíts rá, hogy fogyhatsz.

És sok kitartást, én is voltam ilyen helyzetben, csak mondjuk én már korházi eset voltam, veszélyesen alacsony volt a súlyom. Neked sem kell már nagyon fogynod szerintem, így is nagyon csínos lehetsz.

Üdv. egy volt anorexiás. :D

2016. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a koplalás a legnagyobb baromsag amit csinálhatsz...a szervezeted amint tápanyaghoz jut azonnal elraktározza zsirként ,mert a túlélés acél ugyebár. Arrol nem is beszélek, hogy mivel kevés mikro/makro tápanyagot viszel be egészségedbe is kerulhet. Hogy mit lehet tenni? egy kis életmodváltás lenne a legjobb. Kezdj el sportolni, és álits ossze egy megfelelo étrendet.Neten találsz minta étrendeket. Ird be szalkasito etrend/dieta.
2016. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!