Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, kb.155 cm és...

13 éves vagyok, kb.155 cm és 51-52 kg vagyok. Leszeretnék fogyni! Milyen étrendem legyen? (hány kcal, miket egyek főleg stb) Sportoljak, (de mit? ) vagy otthon csináljak dolgokat? (Futás, hasprés stb)

Figyelt kérdés
A hasamról kellene fogynom és a combomról.

2016. jan. 10. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Semmit ne csinálj, mert majd a hasadról fog felmenni a zsír ha normálisan elkezd nőni a melled.


Azt akarod, hogy ne legyen melled?

2016. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hasán levő zsír semmilyen csoda folytán nem fog átsétálni a melleire.

De jó is lett volna, ha kamaszként felzavarhattam volna a melleimbe a combom párnácskáit.


Kérdező egy dolgot tarts szemelőtt: a női magazinok csodadiétáit hanyagold. Fölösleges önsanyargatás, tartós eredmény nélkül.


A súlyod nem sok, sporttal és édességek elhagyásával, (ha többször eszel gyorskaját, annak elhagyásával.) szépen formálható vagy.

Ha diétázni szeretnél akkor kérd ki a háziorvosod véleményét vagy dietetikusét, ők szakszerű tanácsokkal tudnak ellátni.

2016. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másodiknak nagyon nagyon köszönöm! ^^ :) aakkor elhanyagolom azokat amiket mondtál. :)) Megpróbálok kevesebbet enni. ^^ :) köszönöm :))
2016. febr. 8. 20:59
 4/4 anonim válasza:

Igen, ahogy az előző mondta, ne egyél sokat, de azért egyél eleget, és néha menj el futni sokat segít majd meglátod. Kerüld minden mennyiségben a csipszet és csokit.

Megeszel egy croasantot és annyit ér mintha 2 szendvicset ettél volna. Hanyagold ezeket.

2016. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!