Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hízni fogok így?

Hízni fogok így?

Figyelt kérdés

55kg vagyok, 176cm és 18éves fiú.

Általában 2000 kalóriát viszek be minden nap, de ma a dupláját is megettem. Ez meg fog látszódni? Nem igazán vagyok hízásra hajlamos és zsír sincs rajtam. Napi rendszerességgel mozgok (napi 1óra kondi+séta)

Az, hogy a mai napon ennyit ettem az meg fog látszódni rajtam?



2016. júl. 30. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Számold ki magadnak, mennyi kalóriára, fehérjére, szénhidrátra és zsírra van szükséged tömegnöveléshez. Olvasd el a Sárga kapszulát, abba leírja, mit hogyan. :)
2016. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuk, a legtöbbeknél meglátszik a nagy kalóriatöbblet - de ha ez nagyon alkalmi eset s automatikusan kevesebbet eszel máskor vagy van annyi kalóriaigényed, hogy így sincs átlagosan többleted, akkor nincs gond.

Rajtam nem szokott meglátszani az alkalmi 4000 kcal, de én nagyon nehezen hízom extrém bevitelnél is, az anyagcserém ilyenkor felgyorsul, másnap pedig eleve nem vagyok olyan nagyon éhes. De hogy te ilyen vagy-e s hogy 2000 vagy 2500 kcalt égetsz naponta, azt igazán nem tudhatom.

2016. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 31. 10:00
 4/4 zozo1024 válasza:
Ha egy nap eszel sokat, az semmit nem változtat, nem fog látszódni semmi. Kitartóan minden nap egyél többet, akkor annak lesz eredménye. Ha hízni akarsz, akkor egyél többet. Ha egy hétig semmi változás, akkor még többet, ha akkor sem, akkor még többet. Van egy határ ami után már biztos hízni fogsz, akármilyen gyors anyagcseréd is van, vagy genetikád. Mindenkinál van egy ilyen határ, és nálad ez valószínűleg elég magas.
2016. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!