Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegnap nasinapom volt, hízni...

Tegnap nasinapom volt, hízni fogok?

Figyelt kérdés

2db túrógombóc (dara nélkül, csak maga a krém házilag)

1db feketeerdő szelet (csak a krémje, a piskóta nem)

1db kocka Sissy sonkás sajt

1db krumplis pogácsa (olajban sütött)

1db közepes alma

3-4 evőkanál coop jégkrém (vanília-eper-csoki-puncs)

2.5dl tejeskávé

+ sok folyadék (víz)



2016. máj. 2. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy naptól nem fogsz meghízni. Holnaptól pedig folytasd tovább a diétát.
2016. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha jól számolom, akkor kb. 700-800kcalt vittem be. Nem is az a probléma, hanem az étel összetétele. Mondjuk a túróban elég sok a fehérje, de a többi az szinte csak szénhidrát és zsír.
2016. máj. 2. 10:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem eléggé rosszul szamolod..ez tobb mint 700-800kcal az biztos
2016. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem fogsz hízni, nagyon keveset ettél. Ez koplalás.

Ha bezabáltál volna, egy naptól, akkor sem lehet meghízni.

2016. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves második:

2db túrógombóc (2x50g)= 170kcal

1db feketeerdő szelet= 155kcal

1db Sissy sonkás sajt= 32kcal

1db krumplis pogácsa= 61kcal

1db alma= 95kcal

3-4 evőkanál jégkrém (számoljunk 1 gombócot)=70kcal

2.5dl tejeskávé=150 kcal


Igazából ez mind nem maradt bennem, mert laktózérzékeny vagyok és elfelejtettem magammal vinni a vendégsébe a gyógyszeremet. Szóval sajnos valamennyit kihánytam belőle (nem vagyok anorexiás vagy bulimiás).

2016. máj. 2. 10:39
 6/11 anonim válasza:
Ezeket a kalóriákat honnan szedted? Egy pogácsa pl. 130 kcal ( [link]
2016. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan vette, de egy pogácsa szinte akármennyi kalória lehet, az egyik tizedakkora, mint a másik s nem is mindegy, hogy miből van konkrétan. Bár az olajban sütés erős, kicsike pogácsának kellett lennie, de vannak olyanok.


Készételekre nem jók az adatbázisok, főleg, ha darabra megy és az adott ételből sokféle méret van.


Kérdező, deficitben akkor se hízol, ha cukrot eszel, ez nem így működik. Egyetlen nap amúgysem számít sokat. Tegnap a testépítésben aggódott valaki, mert megevett 1 kiló sütit :D Annyi még nem sokat tud bekavarni, főleg egyetlen napon (gondolom, nagy mennyiségű egyszerre bevitt ételnél nem olyan jó a felszívódás, mindenesetre a tapasztalatok arra mutatnak, hogy nagyon sok kalóriával sem szokás hirtelen hízni. de tuti emberfüggő ez is, mint annyi minden).

2016. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Beírtam a receptet a kalóriabázisba és lemértem a pogácsát :) Nagyon picikék, kávécpohárral lettek szaggatva és elég laposak. Nálunk itthon így csinálják.
2016. máj. 2. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
De bizony beteg vagy. Ez nagyon kevés és nagyon rossz. Azt meg nem is akarom boncolgatni, hogy a vendégségbe méregetted le az ételeket, vagy nem ettél, csak túrkáltad..
2016. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem csak az a fura hogy vendegsegbe ment de tudja hogy a pogacsaba mibol mennyit raktak.te elmesz vendegsegbe es vegigkerdezed hogy mibol mennyi van,hogy aztan beird a kaloriabazisra?remelem ezt te sem gondoltad komolyan.Nem kell azert hazudnod hogy igazad legyen a kaloriakkal kapcsolatban.
2016. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!