Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy kéne fogynom ebben az...

Hogy kéne fogynom ebben az esetben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Főiskolán felszedtem pár kilót gimnázium óta nyáron nekiugrottam a fogyókúrának de nem megy le csak jojó effektus van.Illetve lement már 2 kiló de több nem akar.Úgy csináltam hogy 1500 kalóriát viszek be egy nap vagy kevesebbet. Plusz néhányszor a héten mozogtam. Mivel okkal híztam el de nem zabáltam sose úgy voltam vele ennek használnia kéne de egy francot. Lement két kiló és a többi nem ment le és koplalni meg nem szeretnék már. 158 cm magas vagyok gimiben voltam 48-49 kiló már akkor is mozogtam és depressziós voltam így nem ettem rendesen. Most feljött 55kg-ra és lement 53 kilóra ami mondjuk meg őszintén semmi. Nagyon dagadtnak nem nézek ki sőt kövérnek sem de látszik hogy van rajtam felesleg viszont a normális életmódtól nem akar lemenni.Amúgy kis termetű nőies testalkatú nő vagyok. Van valakinek bármi ötlete mit lehetne tenni hogy lehetne hatékonyabban fogyni ha túlságosan takarékos az anyagcserém?
2016. aug. 22. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nincsen konkrét étrended,tehát még egy minimális alap sincs,csak a szokásos dilettáns kevesebbet eszel butaság.Ebben az esetben olvasnod kellene pár oldalt a témában.
2016. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen pici tömeggel, valamirevaló mozgás nélkül simán lehet alacsony a kalóriaigényed, miért is fogynál tempósan ennyi evéssel? Sok mozgást és türelmet javaslok.
2016. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!