Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így le lehet fogyni?

Noname113 kérdése:

Így le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Minden nap, max 1200 kaloriát eszek,iszok.

Semmi hízlalót, csak olyat, amibe kevés a kaloria és laktató.

Cukormentes üdítőket és vizet iszok csak.


2016. aug. 30. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozogni fogsz mellé? Bár ha nem vagy egy kis alacsony nem sok felesleggel küzdő akkor nehéz lesz ha viszont nagy felegleged van (akkor ugye nagyobb a kalóriaigény) akkor mindenféleképp fogysz így sport nélkül is de ehhez kellenek az adataid? Magasság? Súly? Nem?
2016. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fiu

177cm

65kg

2016. aug. 30. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hova rákba akarsz fogyni?
2016. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cukormentes üdítőket hanyagolnám, mert állítólag sokkal ártalmasabbak mint a cukrosak a sok édesítőszer miatt. A zero cola-t meg hasonlókat felejtsd el, mert mind tele van színezékkel!
2016. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így csak fogyni lehet (emberfüggő, hogy koplalás-e vagy sem), annyira kevés kalória.

Azt ugyan nem értem, miért fontos, hogy valamiben kevés-e a kalória, de nem vagyunk egyformák.


Én megértem, hogy fogyni akarsz, ilyen számokkal simán lehet hájas, úszógumis az ember fia, még csak izomsorvadtnak sem kell lenni hozzá. Egyesek elfelejtik, hogy nem mindenki izmos.

2016. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell testépítőnek lenni, de ezekkel a paraméterekkel jobban jár, ha előbb felránt némi izmot magára. Egyrészt, hogy legyen valami formája,másrészt mert több izommal könnyebb a zsírégetés.
2016. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!