Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3 hét alatt mennyit tudok...

3 hét alatt mennyit tudok fogyni, ha mindennap 1-2 szendvicset eszek?

Figyelt kérdés
csak értelmes választ kérek, arra válaszoljatok amit kérdeztem légyszíves :)

2016. aug. 23. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hét alatt 3 kilót lehet fogyni, de nem szendvicsekkel.
2016. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is azzal akarok, csak annyit ennék egy nap :) és egy szendvics kb 200 kcal
2016. aug. 23. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat, csak ha utána abbahagyod ezt a bizarr táplálkozást, azonnal vissza fog jönni az összes. Persze tudom, hogy nem érdekel, csak hangosan gondolkoztam :)
2016. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
EZT A BADARSÁGOT FELEJTSÉTEK EL. Ne haragudj de kiakaszt. Ez valami agyrém, hogy mindenki diétákkal és vagy úgy akar fogyni, hogy nem eszik semmit. Az egészségedet csúnyán hazavághatod vele, ne hülyéskedjünk már. Egyél bátran többet egy nap, egyél 5x, és pont annyit hogy jól lakj. Igyál sok vizet. Fogyassz teákat ( vagy kávét). Gyorsabb lesz az anyagcseréd, és mindezek mellett nem az éhenhalásba pusztulsz bele. Ha nagyon gyorsan akarsz fogyni akkor intervallum edzéseket is csinálhatsz. Sok sikert és kitartást!
2016. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezt inkább ne. De tényleg ne.

Aminek értelme van:

-Napi ötszöri táplálkozás, abból 3 lehetőleg főttétel

-sok víz

-több gyümölcs, zöldség

2016. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!