Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Két hete pincérként dolgozom minden második nap 14 órát dolgozom reggeltől estig kb 9 órát vagyok talpon és akkor elég gyors tempóban mozgom van hogy szinte szaladok.Mielőtt nem dolgoztam iskolába jártam és szinte nem mozogtam semmit igy 83kiló vagyok és 172 centi magas mióta dolgozom kevesebbet eszem reggel átlag virsli sok zöldséggel és max egy fél szelet kenyér ebédre és vacsorára főtt étel normális adag átlagban párolt hús petrezsejmes krumplival.Amikor szabad vagyok szoktam felüléseket csinálni és fekvőtámaszt és 2 hét alatt szinte semmit nem fogytam ez miért van?Kalóriabázis szerint naponta 2000-3000kaloriával többet elégetek mind amennyit beviszem és heti2-3 kilót kellene fogynom de közben semmit nem sikerül leadnom miben kellene változtatnom?Előre is köszönöm a válaszokat elnézést hogy enyire hosszúra sikerült.

2016. aug. 22. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

1.sajattestsulyos edzesbol ragadt rad egy kis izom

2.ket het az kb 'semmi' sok embernel kell ido hogy beinduljon a fogyas

3.kenyer,krumpli napi ketszer,vacsi= az esti orakban is? Szenhidrat lehet magas a gyakorlott testepitok is altalaban rizs es pufirizseznek stb..este beviszed utana mar nemis mozogsz nehez ugy fogyni


4.okes h egesz napi ide oda rohangalsz de ha kozbe pakolsz es folyton megallsz nem terheli ugy a szivet...nem minosul teljes erteku kardionak...szoktak mondani h a postasok is lehetnek pufik mert ha allandoan megallnak nem monoton a mozgas hiaba egesz nap leveleket hordanak


5.mit iszol? Tej ivólè nem jatszik

6.feherjet viszel be rendesen?

2016. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen kielégitő válasz volt köszönöm Igen van hogy este mielőtt haza indulok eszek egy kicsit és azután már nem mozgok akkor azt az étkezést kihagyom ugy oké hogy este hatkor eszek utoljára?Reggelivel szoktam 1-2pohár narancslevet (dobozos)és utána csak vizet probálom kerülni a cukros cuccokat kávét is feketén iszom esetleg egy étrendet tudnál mondani kb?Hogy mit egyek sokat és mit ne és mikor mit.
2016. aug. 22. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Orulok hogy segithettem.

A fogyas az anyagcserere epul.Iszol mielott megszomjazol eszel mielott valami szart megennel.Nincs ehezes nincs bunbeeses,kozben az anyagcsered porog.Eszerint ket harom orankent szokas enni kevesebbet.A narancslevel az a baj h mar reggel felnyomja a vercukrod egesz nap ehsegerzeted lesz.Vizen es zold tean kivul semmi.Reggeli zab ami helyrerakja a vercukorszinted.Tizorai gyumolcs kis mennyisegben.Ebed csirkemell hal zoldseggel kis rizzsel.Vacsi ugyanez lefekves elott ket oraval(!!!=anyagcsere es reggel nem leszel olyan ehes h telezabalod magad) Uzsonna pl rantotta...nyilvan dolgozol es ehes vagy,14 oraban nyugodtan lehet tobbszor egeszsegeset enni

2016. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Könnyen túlbecsülhető a kalóriaigény... Főleg, ha nem edzés, hanem járkálás, munka. Nehéz, de nem éget olyan sok kalóriát, főleg, ha rendszeres és a test optimálisabban oldja meg. A mozgás energiaigényét a weboldalak túlbecsülik, ezt sok helyen olvastam már. Az alap kalóriaigényed sem kiszámolható. Bizonyára ilyenekről van szó, ha hosszabb távon se fogysz megfelelően. Röviden pedig nem is látod, mennyit fogytál, a testsúly kilókat ingadozik.

Az összbevitel a döntő, simán ehetsz este is.

Az elosztást s konkrét ételeket tapasztald ki te, igen sokfélék vagyunk. Sokunk pl. éhezne a tipikus szénhidrátos sok kicsi evéstől, de van, akinek bejön.

2016. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti 2 kilónál többet még a kövér emberek sem szoktak fogyni zsírból. Napi 500-700 kalória minuszban legyél, úgy tartósabb lesz a fogyásod.
2016. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!