Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Pincér munkával menyit tudok...

Pincér munkával menyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Minden második nap dolgozom reggeltől estig kb 9 órát vagyok talpon ami alatt tányérokat hordok és folyamatosan megyek van hogy néha szaladok is 82 kiló vagyok ez kb menyi kalória égetés?Reggelire virslit szoktam enni paradicsommal kenyér nélkül ebédre főtt húst krumplival vagy rizzsel van hogy barna kenyérrel vacsorára ami 6 óra körül általában sült csirkét sok káposztával kenyér nélkül és fogyni szeretnék nem rég változtattam az étrenden 1hónapja dolgozom pincérként ez napi menyi kalória égetés?Jól csinálom valakinek pár tipp amiben javithatok?

2016. aug. 30. 22:57
 1/2 anonim válasza:
Ettől nem fogsz fogyni. Kezdj el valamit sportolni. A legjobb a futás. Minden nap fuss minimum fél órát. Ne egyél annyi húst egy nap. Szerintem a virsli igazán elhanyagolhato. Ráadásul egészségtelen is. Vacsorára ne egyél sokat. És fontos hogy este 6 után semmit nem szabad enni
2016. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pasi létedre jó a 82 kiló, legalább nem visz ela szél!


Kell a tömeg!


Ne akard leadni, mert nehéz lesz később érdemben visszaszedni.


És nem is biztos, hogy zsírból megy le.

2016. szept. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!