Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire "árt" a megfázás a...

Mennyire "árt" a megfázás a fogyókúrámnak? (15/L)

Figyelt kérdés

1 hónapja fogyókúrázom, nagyjábol 4 kiló lement rólam ( gondolom víz is benne van persze ebben)

Igyekszem egészségesen étkezni ( báR vannak hibáim, pl egyszer- kétszer volt már hogy este nem ettem inkább pedig éhes voltam (ilyenkor sokat ittam, de ritkán esett meg)

Sőt sportolok is. Futás,szobabiciklizés (hangulattól függően)

Rátok hogy szokott hatni a betegség fogyókúra alatt?

Ha most egy hetet kihagyok a sporttal, hogx ne legyek betegebb nehéz lesz visszaálnom a napi rendszerességre?

Sajnos az anyagcserém nem túl gyors, d



2015. dec. 19. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:

Véletlen elküldtem :D

Szóval de a fogyókúra elején még eosszabb lett aztán egész jól beállt,most viszont megint lelassult kicsit... Ez a betegség miatt lehet..?

2015. dec. 19. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem vagy nagyon rosszul, akkor sportolj inkább, jót tesz a betegségnek!
2015. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elozo nagyon nagy hulyeseget irt... Nem szabad sportolni betegen, mert csak szarabbul leszel.... Fokozottabb az oxigen felvetel, ezaltal tobb levegot kell beszivnod, es a benne levo bacilusokkal a betegseggel kuzkodo immunrendszered nem tudna megkuzdeni es csak rosszabbul lennel... Nekem pl. 37.4 fokos hoemelkedesem volt. Ugy gondoltam h elmegyek egy 3 ora hosszu 80 km-es edzesre, fel Dobogo-kore... Hat kozben is eleg szarul voltam, de utana..... Inkabb nem ajanlom :) a fogyas amugy is az etkezeseden mulik, tehat ha soport nelkul is kaloriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz. Bar ha beteg vagy akkor fontos a mezes te cukorka stb, mert ilyenkor taplalni kell a szervezetet h legyen ereje a virussal kuzdeni, ettol nem fogsz szerintem 5 dkg-t se hizni... Utana folytatod.
2015. dec. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó qkkor megnyugodtam azért mert aggódtam,hogyha nem tudok sportolni de ugyanannyit eszek akkor megállhat az egész... ( persze gondolom lassul :D )

Amúgy igaz, eszem a mézes cukorkát, de azért nem hiszem,hogy napi két db ilyen kis cukor túl sokat változtatna. A megfázás miatt amúgy sincs nagy étvágyam.

2015. dec. 20. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 nem írtam hülyeséget volt időszakom, amikor rendszeresen sportoltam, az orvos pont azt tanácsolta, amit írtam, amikor beteg voltam, ha nem vagyok szarul, akkor ne hagyjam ki az edzést


de itt pont ugyanazt írja egy orvos:

[link]

2015. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cikk azt irha h a natha nem art a sportnak (az egyebkent az orrdugulas) de a kerdezo megfazast irt.
2015. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nátha az megfázás
2015. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!