Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » SOS! Megyünk a piacra. Két...

SOS! Megyünk a piacra. Két hónapja sikeresen diétázom. Egy lángost megehetek, ha belefér a napi CAL-ba? /Zsirba, ch-ba is felefér/.

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 07:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi. 1500 kalórián vagyok 100 fehérjével, 50 zsirral, és 120 ch-val. Müködik. A saját kajáimat eszem ezen belül. Nincs zab, korpa, cirok stb. Még kb 5-8 kg a cél, és lehagytam a sulyomat, amit a mostani hizás előtt elfogadtam. Most nem tudok mérlegelni, mert nem vagyok otthon két hétig, de itt is tartom. Nem csökkentett ch-s lángos volt, rendes. Kalóriabázisban néztem meg az értékeit. Nem vagyok fiatal, sem sportoló, csak egy háziasszony, aki már nem birta nézni a fenekén a hátizsákokat. Meg persze cipelni. Szépen eltünt, a hasam is. Ezzel arányosan mennek le a kilók, de nem gyorsan. Türelmes vagyok. A reggeli kérdés persze inkább csak költői volt. Mi az az instant fogyás, amit egyikötök irt??
2016. okt. 22. 13:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Én komolyan kerdeztem. Van teljesen szenhidratmentes teszta, ezert gondoltam, h ez is valami specko langos. Bocsi, nem akartam megbantani.
2016. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Dehogy bántottál meg !
2016. okt. 22. 16:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocsi szénhidrátmentes válaszoló, nem rád gondoltam én, hanem a feletted lévőkre. :)
2016. okt. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rám gondolt... :) Sokan nem bírják a szarkazmusom. Én csak azt nem értem, hogy minek megkérdezni, ha úgy is tudja, hogy meg fogja enni. Sem megerősíteni, sem lebeszélni nem kell róla. Én is szeretem a lángost.
2016. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!