Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Sokat ettem ma? Kb. mennyi kaloria lehetett?

Reggeli 2 db Ceres szenhidrat csokkentett toast kenyer, egy tojas es harom szelet pulykamell sonka.

Ebed egy csirkecomb farresszel plusz ket kanal kukorica.

Vacsora egy comb farresszel.



2016. nov. 2. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Igen.
2016. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kevés ez így nem jó. Többet ártasz magadnak. Egyél rendesen, falatoz amennyi jól esik és inkább sportolj többet. Mert így csont és zsír leszel, ami ilyen ocsmányul lötyög rajtad, mint a kocsonya. Nem ettél sokat.
2016. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Alig ettél, de meg nem mondom, elég-e pl. a fehérje. De a kalória bitang kevés, az bizonyos. Zöldséget nem eszel?
2016. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mihez képest? Nem tudni mekkora a napi kalóriaigényed :) Negyven kilós 150 centis kiscsaj nem ugyanaz mint egy 190 centis csupaizom hegyomlás.
2016. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
31%
Hát egy 110 kilós birkózónak lehet, hogy szüksége van ennyi kalóriára, de kétlem, hogy te is az lennél. Ha én ennyit ennék, màr gurulnék.
2016. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, bár nem tudom, hány kiló/cm vagy, hány éves, mennyit mozogsz, mennyi a kalóriaigényed. Az is lehet, hogy még kevés is. Fehérjéből jól állsz, de hiányolom mellőle a zöldségeket. A kukorica nem a legjobb választás.
2016. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
165/84 es lany
2016. nov. 2. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Ötödik, nem irigylem a lassú anyagcserédet, ha ez neked sok, ez szinte semmi, én pokolian éheznék vele, az biztos.

Mennyiségek nélkül nem lehet kalóriát mondani, de ez némi fehérje, egy pici zsír és a számomra teljesen ismeretlen kalóriaértékű kenyér. 84 kilósan ennyivel koplaltam s bizonyára izmot vesztettem volna, de ez emberfüggő is.

2016. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kevés.

Ehetnél több zöldséget az nagyon fontos lenne. Pl párolt zöldbab vagy ha mást szeretsz akkor azt. Direkt az a jó a zöldségekben hogy akármennyit ehetsz belőlük. Ne sajnáld. Ebéd meg vacsi mellé elfért volna. Köztük meg ehettél volna pár gyümölcsöt/zöldséget tízórai-uzsira.

A lényeg, hogy egészséges dolgokat egyél, akkor az sem baj, ha több a kelleténél. Az jó hogy kerülöd a szénhidrátot és cukros dolgokat, de ne felejts el attól még rendesen enni mert az sem jó ha átesel a ló túloldalára

2016. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nekem gyakorlatilag egy kisebb reggeli :D

Egyébként javaslom a napi ötszöri étkezést, ami segít felgyorsítani az anyagcserét, így hiába eszel relatíve többet mégsem lesz hízás a vége. A táplálkozás nagyon összetett dolog, önmagában a kalóriabevitel csak egy tényező. Ahogy írták is előttem, a fehérjebevitel rendkívül fontos és mozgás is kell, különben csak kocsonyának leszel jó! Én naponta 6 alkalommal eszek és ha csak a kalóriabevitelt számolom, akkor már javában 300kg felett kellene, hogy legyek :D

2016. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!