Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon sokat ettem ma?

Nagyon sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az én kérdésemmel együtt még van vagy ezer ilyen kérdés, de annyira érdekel más véleménye, hogy muszáj feltennem. :\ Elméletileg fogyókúrázok kb. 10kg-tól szeretnék megszabadulni.

Reggeli: kb. 100g zabpehely fél bögre tejjel

Suliban: 2cerbona müzliszelet + 1 narancs

Otthon: Ebéd: kb. 50g zabpehely + kb. 60g aldis exrudált gabonapehely + kb. 2bögre tej

Vacsora: 4puffasztott búza+5csirkemell sonka

Nassolás: 3 egész sárgarépa + 1narancs


Bűntudatot érzek, szerintem lehet is rá okom. Szóval... jól gondolom, hogy sokat ettem, igaz? Egyébként nem tudom, hogy mennyi kalóriára van szükségem a fogyáshoz, de az biztos, hogy sokkal túlléptem ma.


16L/162cm/53-54kg



2016. márc. 17. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy kellett volna feltenned a kérdést, hogy "Nagyon keveset ettem ma?"
2016. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon keveset ettél fehérjéből-"5 szelet csirkemell-ezt is feldolgozott ipari "szemét" formájában. Egész nap szénhidrátot fogyasztottál és azokból sem a jókat(pl. zöldségek) hanem gabonaszármazékokat, cukrot.

Át kellene gondolni az étkezési tudnivalókat. Sokat segítene ha elolvasnád a Sárgakapszula c. könyvet.

Reggelire amúgy mehet a zab,de hogy mekkora a bögréd, tehát a benne lévő tej és annak zsírtartalmát nem ismerjük.

A müzliszeleteket elhagynám, tele van hozzáadott cukorral és még jóllakni sem lehet vele. Inkább vigyél a suliba teljeskiőrlésű kenyérből készült szendvicset sajttal, tojással, zöldségekkel. Gyümölcsöket is délelőtt lenne ajánlott fogyasztani.

Ebédre saláta, zöldségek, húsok. Amit kerülj az a tésztafélék, cukor, fehérliszt, krumpli, bő olajban sült ételek. És persze a desszerteket.

Vacsorára fehérjedúsan étkezz pl. halat, túrót zöldségekkel, de csinálhatsz belőle fűszeres túrókrémet is.

A teljeskiőrlésű kenyeret onnan ismered fel, hogy kőkemény, sötétbarna és savanykás íze van. Ami egy téglánál puhább az csak a színezéktől lehet barna.

Sok sikert! És ne felejts el sportolni!

2016. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Amugy hova akarsz fogyni? Ne fogyokuráz egyél egészségesen meg mozogj .. elég az nem kell fogynod semerre
2016. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keveset ettél, és az is inkább szénhidrát.

Mindenképp több fehérjére lenne szükséged, de fogynod nem kell, sportolj, formásodj, a súlyod az megfelelő a magasságodhoz, és nem hiszem, hogy kövér lennél.

2016. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kaloriabazis.hu Itt vezetheted a fogyásodat meg az étkezésed.
2016. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Brutálisan rosszul ettél, ebből izombontás lesz.


Fogyni fogalmam sincs, miért akarsz.

2016. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!