Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem ettem ma sokat?

Nem ettem ma sokat?

Figyelt kérdés

Súlyt tartok, sikeres leadott 5 kg után. Úgy volt, hogy megyek ma úszás edzésre, ezért többet ettem a nap folyamán, de kiderült hogy elmarad az edzés. Így most nagyon sokat ettem? Elrontottam a mai napot? Mennyi kalóriát ehettem kb?

Reggeli: sütőtökös zabkása (30 gr zabpehely, 10 gr juharszirup, 85 gr sütőtök)

Tízórai: 50 gr cukormentes, tk hajdnalisztből készült muffin, 110 gr sütőtök, 40 gr zsírszegény túró

Ebéd: 5-6 evőkanál Frankfurti leves, 1 tál juhtúrós sztrapacska (meznzai ebéd)

Uzsonna: 200 gr ecetes tormás cékla, 75 gr félzsíros túró

Vacsi: 200 gr sütőtök, 40 gr zsírszegény túró

Tudom, nagyon sok sütőtököt ettem, egyszerűen imádom, a hétvégén megsütöttünk egy nagyon nagyot és azóta nagyon rákaptam. Remélem ez nem ártalmas és ehetem, életmód szempontjából is.

17/L

166 cm/51 kg



2016. nov. 7. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat a rossz kategóriáért!
2016. nov. 7. 18:18
 2/5 anonim válasza:
Veled érdemes se lenne szóba állnom
2016. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. nov. 7. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Sütőtökös zabkása :D Egyszer ki kell próbálnom, kár, hogy nekem nem való.


Nézd, nem számolom ki a makrókat, de úgysem tudom a kalóriaigényedet.

De ne pörögj súlytartáskor egyetlen napon, ez nem egészséges. Ahogy az sem, hogy grammra méred a dolgokat, bár OK, rendben, még aggódsz és számolsz, van ilyen. Illetve nem számolsz. Akkor minek méred?


Néha rászállhatsz a sütőtökre, a szezon már csak ilyen... Bár ezt a mennyiséget nem tartom soknak, másfél kilót szoktunk sütni s ha én is eszem belőle, akkor kb. azonnal elfogy. Szemre az egész is nagyon kicsi. Persze szénhidrát az van benne rendesen, én inkább rá se nézek, mert akkor elszállok, de nagyon.

De ha te bírod az efféle szénhidrátot s elhasználod, akkor OK. S ha ma többletbe is kerültél, holnap még felhasználhatod, ki tudja, mennyire leszel éhes. Jó étrend mellett túlevésnél sokunk hajlamos kevesebbet enni másnap.

2016. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miért nem neked való a sütőtök?

Köszönöm szépen a válaszodat! Egyébként szoktam számolni a kcalt is, de most a sztrapacska nagyon bekavart, fogalmam sincs hogy az mennyi volt. Az nagyon elronthatta? Megettem belőle egy egész tányérnyit:/

2016. nov. 7. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!