Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan kell "jol" dietazni/ele...

Hogyan kell "jol" dietazni/eletmodot valtani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kerdesem hogy megis mi az amit ehetek mi az amit nem? 170/90 kg vagyok Sajna. Most rlszantam magam, kondi heti max 4-5 / 1 ora .ar egy hete jarok megtetszett. A gond a kajaval van. Ha hazajovok 6 kor irto ehes vagyok kibirom h nem eszek nagy nehezen . Reggelizem ha van idom cerbonat. De a suliban max egy alma v bananra van idom. (Ilyesmire) ezert igy egy het utan mar hanyinger es rosszulet van a sok fejfajastol. Vizet iszok egesz nap igy nem sok cukrot viszek be vele meg azzal az egy max ket gyumivel a suliban aztan edzes es utanna mar hat ora. Mit ehetek? Meg hogyan kell ( idobeosztast nezve pl) ? Segitsetek:)
2016. nov. 16. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]

2016. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Link tokeletes!
2016. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is jártam iskolába, egyetemen volt 12 órám is, de mindig volt időm enni. A párom dolgozik és későn van szünete, eszik munka közben, piszkos kesztyűben, olyat, amit meg tud fogni evőpálcikával.

Nincs olyan, hogy nincs időd enni. Olyat egyél, amit gyorsan be tudsz dobni...


Este akkor pokoli éhesen nem is eszel?! De miért? S akkor mikor eszel? Nem értelek. Mi van az ebéddel?


Nincs olyan, hogy mit ehetsz és mit nem. Célszerű persze káros vagy előnytelen ételeket nem enni, de rengeteg dolgot ehetsz... Húst, tojást, gabonákat, zöldséget, olajos magvakat, millió más dolgot... Változó, hogy kinek mi a megfelelő fogyáskor, de vannak lehetőségek.


Az időzítés sokaknak fontos, de ugye a körülményekhez kell őket igazítani (vagy fordítva, de az nem mindig megoldható).

2016. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A link valóban nem rossz kezdetnek, bár én közel sem utálom annyira a telített zsírokat, mint az író s azt is tudom, hogy nem mindenkinek jó az 5 étkezés. De azért elég jó :)
2016. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A link egész jó.

Ami fontos: ne éhezzél, rendszeresen egyél, a cerbona nem biztos, hogy jó, a lényeg, hogy ne legyen benne hozzáadott cukor, olvasd el az összetevőket!

egyél sok gyümölcsöt, de ne igyál gyümölcslevet, diétásnak mondottat sem, mert a gyümölcsben az eredeti rost a lényeg, a rostos gyümölcslé sem jó. Igyál vizet vagy cukor nélküli gyógyteát. Nasinak nyers répát vagy karalábét, maximum tökmagot.

A kókuszolajról is írják, hogy fogyókúrázóknak ajánlják, valami bonyolult folyamat révén másképp emésztjük, mint a többi olajat, zsírt.

A bolti kekszfélét, sütit, kenyeret teljesen felejtsd el, helyette házisüti, teljeskiörlésű lisztből, mert abban több a rost, kevesebb cukor, jobb zsiradék, pld kókuszolaj, kevésbé édes, kevesebbet eszel belőle, kenyér helyett abonett, puffasztottrizs, tovább kell rágni.

Az utifűmaghéjról is sok jót írnak, tömény rost, teltségérzetet ad, nem lewzel éhes, és jól mozgatja a beleket.

A fehérjeport annyira nem támogatom, ha rendesen eszel, nem kell plusz fehérje.

A sok mozgás jó mindezek mellé.

Kitartást! :-)

2016. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan csak ennyit eszel? Vagy van ebéded is? Kellene.

A koplalástól lehet fejfájásod. Napi 3x nyugodtan ehetnél valamilyen fehérjét, pl. reggelire (akár ebédre is, ha nem jársz menzára) főtt tojást, sajtot egy adag zöldséggel. A cerbona és a gyümölcs pedig jó tízóraira, uzsonnára. Amikor hazaérsz, egyél egy laktató vacsorát, amiben van némi zsiradék és fehérje (pl. hús) is. A zöldségek nagyon hasznosak, nagyon sok olyan van, amiben kevés a kalória, és vitaminok, rostok, káliumbevitel szempontjából nagyon fontosak.

2016. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!