Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hét alatt 5kg-ot fogytam,...

Egy hét alatt 5kg-ot fogytam, tartsam így?

Figyelt kérdés

Kb 1800-2000 kcal-t eszem egy nap egy hete, eddig 5 kg-t fogytam. Nagyon ügyelek a fehérjére. Folytassam így, vagy ez túl sok? 110kg voltam, most 105 vagyok.


Esetleg arra gondoltam, hogy ekkora súlyból még normális is az 5 kg egy hét alatt...?


2016. nov. 28. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Az mérési hiba, egy hét alatt nem lehet 5 kilót fogyni. Ráadásul amennyit eszel, az nem éppen fogyókúrás kalóriamennyiség, hacsak nem vagy bányász.
2016. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
Lehet egy hét alatt 5 kg fogyni, szerintem az a max amit le lehet egy hét alatt, de akkor kb nem eszel semmit, én így fogytam egy hónap alatt 15 kilót,(és nem nem szedtem vissza utánna) ezt nem javaslom senkinek, csak azért írtam hogy lehetséges, de én akkor kb egy nap egyszer ettem egy tojást egy szelet sonkaszalámival, kb úgy szédültem hogy a lakásból nem mertem kimenni..
2016. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 wildvad válasza:
46%

Én 2 hét alatt 10 kilót fogytam és sose jött vissza rám. Receptem: reggelire gyümölcs, ebéd: ami van otthon, de csak 1 tányérral, vacsora: 10 km futás. Éjszaka kajáról álmodtam, elég nehéz volt, de nagyon megérte. 2 hét alatt teljesen átalakult a szervezetem, gyorsabb lett az anyagcserém is. Mondjuk akkor 14 éves voltam 98kg-ról 88-ra sikerült lefogyni. Ma már nem hiszem, hogy lenne bennem elég kitartás.


Sztem nálad is normális az 5kg. Kitartás! ;)

2016. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem lassíts mert a szervezeted csak egy bizonyos ideig fogja tolerálni a dolgokat.Az 5 kg sok egy hétre,jó lenne a fokozatosság.
2016. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kezdted, s jelentősen csökkentetted a CH-t, akkor ez valószínűleg sima vízvesztés volt.
2016. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azért lehetséges csak, mert az első héten víz stb is ürül ki a szervezetedből, de be fog ez állni max heti -1 kgra. meg az se mindegy mikor mérted magad. egy napon belül is lehet 2-3 kg változás (bekajáltál, nem voltál wcn, sokat ittál stb)
2016. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom milyen magas vagy de ha alacsonyabb és így jelentős túlsúlyod akkor még az első héten az az 5 kiló normális. Ha nem lassul be 1-2 héten belül akkor emelj a kalóriaszámon. Szerintem is a nagyrésze víz volt ennek.
2016. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első héten nem sok. Amit vesztettél az nem zsír, hanem víz.

Tartsd az étrendet és ha a következő hétre sem lassul a fogyás, akkor variálj rajta.

2016. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 185 centi vagyok. :)
2016. nov. 30. 20:47
 10/10 anonim válasza:

Le lehet fogyni 5 kg-t egy hét alatt.

Nekem 6 hét alatt ment le 15 kg, egy intenzív testmozgásos diéta mellett (1500 kcal / nap)

Volt olyan nap hogy 1 kg-al is kevesebbet mutatott a mérleg.


Javaslat: Mindig reggel, a wc után mérd magad még éhgyomorra. Akkor mutat közel valós értéket a mérleg.

2016. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!