Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy betegség miatt...

Pajzsmirigy betegség miatt fogytam 7 kilót 2 hónap alatt. Most vagyok 61 kg és 164 cm. Az orvosom mondta, hogy tartsam meg ezt a súlyt. Mit tehetnék? Nem fogok vissza hízni amiatt, mert nem tudatos volt a fogyásom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, ha mindent ugyanúgy csinálsz akkor visszajönnek a kilók. Szerintem pont ezért szólt a doki. Mert visszahíznál, de ez sokkal ideálisabb súly számodra mint a korábbi. szóval szükség lesz egy kis életmódváltásra.
2013. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi okozta a pajzsmirigy betegséget?


Sok zöldséget és húst kell enni, ettől nem lehet hízni. Ha van rajtad fölösleges zsír, az bármikor lemehet.. de a normális és szükséges zsírtömeg fölött nincs értelme több plusz súlyhoz ragaszkodni!

2013. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!