Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vegán,15 éves lány napi 1500...

Vegán,15 éves lány napi 1500 kaloria?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remelem jo témába raktam fel a kérdést :D. Az lenne a kérdésem, hogy számomra, egy 15 éves, vegán lánynak (aki heti 4-5x kondizik-testépítés) elegendő-e napi 1500 kaloria, ha fogyni szeretnék? Az év elején kaloria számlálással sikerült leadnom pár kilót (7-8) bár akkor még nem voltam vegán és nem is kondiztam.. és így visszagondolva túl keveset is ettem. A súlyom igazábol a normába esik, de nyárra szeretnék egy kicsit lefogyni, mivel nagy a hasam-csak hasra hízok, szoval így elég nagy, hogy máshova kb nem megy zsír :D 170 cm vagyok és kg 62 kg.

2016. dec. 29. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem sokat számít, hogy vegán vagy, persze bizonyos tápanyagok bevitelében nehezít, de remélhetőleg értesz hozzá.


Az 1500 kcal jó kiindulópontnak tűnik, persze majd meglátod, hogyan fogysz. Nagyon változó, hogy kinek mennyi kell s persze nem mindenki akar gyorsan, de éhezve fogyni (itt azt nevezem éhezésnek, hogy mondjuk sok órán át kaparja a falat az éhségtől, akkor is, ha nem eszik nagyon keveset). Lassan is le lehet fogyni, neked ráadásul nem lehet olyan sok felesleged, lassan sem tart sokáig.

2016. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, csak figyelj oda hogy elegendő fehérjét egyél. Pl: quinoa, hajdina, tofu, hüvejesek
2016. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!