Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csak én eszek este 6 után,...

Csak én eszek este 6 után, egészen míg ébren vagy? -úgy értem mikor rám jön az éhség csak.

Figyelt kérdés

Mindenki mondja , hogy ő nem eszik már este, meg nem szabad...én vagyok hülye, vagy nem csak én fekszem le úgy, hogy már annyira korog a gyomrom , hogy kb hányingerem van már, és inkább eszek? Ma már kb minden egészségtelen stb stb...de az egészségesebb lenne, ha éhes lennék nem ennék?

Remélem értitek mire célzok..igen van kb 20kg súlyfeleslegem. Míg suliba jártam kilógott minden csontom..most meg van mit fogni rajtam..nem arról van szó, hogy 2 pofára zabálok csak ülő-stressz mentes életmód, dohányzás abbahagyása...ergo hízás. Plusz az étvágy is megnőtt mióta nem cigizek.

Melyik verzió vajon akkor egészségesebb? -a stresszes cigizős , vagy ha este eszek 6 után ha éhes vagyok? :D

(Sportot nem tudom űzni copd miatt, bár mikor 54kg voltam akkor sem sportoltam. (Igen a copd miatt szoktam le a dohányzásról.)



2017. febr. 9. 02:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Én aztán biztos nem éhezek. Ha éhes vagyok, akkor eszek, akár éjjel háromkor is. Szenvedjen, akinek hat anyja van.
2017. febr. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ami jólesik, azt meg kell enni. Mindegy hány óra van.
2017. febr. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Alvás előtt 2-3 órával nem egészséges már enni. Én általában 10kor fekszem ergo 7kor eszek utoljára, ha tudom, hogy később fekszem akkor később eszem, de pl én nagyon rosszul alszok ha lefekvés előtt betolok még valami kaját.
2017. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Sosem szabad éhesen lefeküdni.

Nyilván nem tíz perccel lefekvés előtt célszerű körömpörköltet enni, de ez az este 6 ez valami butyuta női magazinból kinőhetett marhaság lehet.

Nagyon sok ilyen van.

Mi ápolástanon úgy tanultuk, hogy lefekvés előtt 1-2 órával még lehet könnyű salátát, hasonló kaliberű ételeket enni, csak utána necces.


Egyébként ajánlatos normálisan vacsorázni.

Aki este 6 után nem eszik, és későn fekszik le, annak a szervezete reggelre átáll tartalékoló üzemmódba, és minden, amit reggelire eszik, szalad is fel rögtön hasra.


Én ettem már szalonnát lefekvés előtt tíz perccel, vagy épp egy hétig pizzát vacsorára, mégis sportos alkatom van, szóval nem ezen múlik :)

2017. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Mármint bugyuta - akartam írni :D


Egyébként ajánlom neked a jógát, a stresszen is segít, szépen megmozgat, és nem kell ugrálni hozzá.

Wai Lana DVD sorozatában találsz "fitness" lemezeket is, ezekben erősítő ülő, és állógyakorlatok vannak.

Mióta rávettem a férjem, hogy legalább heti kétszer mozgassa át vele a kötött izmait, lefogytak a derekáról a zsírpárnák :)

2017. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tok mindegy mikor eszel, ehetsz este 11kor is, nem attol hizol, hanem az osszkaloriatol.


Te is attol hiztal meg hogy tobbet eszel mint amennyit felhasznalsz.

2017. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

"Melyik verzió vajon akkor egészségesebb? -a stresszes cigizős , vagy ha este eszek 6 után ha éhes vagyok? "

[link]

2017. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lefekvés előtt 10 perccel szinte mindig eszek valamit. Ez megy vagy 10 éve, és soha semmi bajom nem volt.
2017. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ez egyén függő...

én is lefekvés előt még egy üórával eszek vmit. de van aki nem bírja azoknak ajánlatos 2-3 órával előtte abbahagyni az evést és lehetőleg vmi fehérjetartamút(túra, csirkemell stb.) vacsorázni.

2017. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
túró*
2017. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!