Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel lesznek eredményeim? (lent)

Ezzel lesznek eredményeim? (lent)

Figyelt kérdés

Kalóriabázissal minden nap előre megtervezem hogy mit eszek és be is tartom...olyan 1200-1300 kcal-t viszek be és mellé megiszok 2 liter vizet meg egy kis zöld teát....az az 1200 kalória főleg natúrjoghurtból,rozskenyérből,zöldségekből,gyümölcsökből,meg mindenféle zsírszegény vagy sima tejtermékekből néha meg egy kis csirkemellből....ebédre sajnos csak azt tudom enni amit adnak mert menzás vagyok :( de mindig megpróbálom kiszámolni mennyit is kéne enni belőle max.

A kaja mellett hetente 3x futok egyenlőre 2km-et olyan 17 perc alatt, mert csak ennyi megy, meg sétálok mindennap egy keveset....nyilván a sport időfüggő és szünetben többet tudok rászánni szóval úgy nyilván jobb lesz....de ez így most jó szerintetek? Fogyni szeretnék elég sokat és olyan 15 kiló felesleg lehet rajtam...Érhetek el változást? Vagy ha nem akkor mit kéne változtatni? 16/L



2017. márc. 8. 19:12
 1/2 anonim válasza:
Hány kg vagy hány cm hez?
2017. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
181 centi és 91 kiló
2017. márc. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!