Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Komolyan ilyen sok benne a...

Komolyan ilyen sok benne a kaloria?

Figyelt kérdés

Ettem egy almat 250g volt,azaz 130kcal.Fogyokurazom egyebkent es szoktam heti egy csalonapot tartani,ma pl ettem egy tal spagettit meg ezt az almat.Amikor

megneztem hogy 130kcal van benne totalisan kiakadtam😳😳 en naponta joizuen megeszek 3almat es azthittem hogy csak 40kcal egy darab de ezek szerint 400kcalt eszek meg olyankor?? Ez most nagyon sokkolt.Hizlal egyebkent ha a kaloriabevitelt almaval lepem tul?


2017. márc. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, napi 3 almától max. egészségesebb leszel, kövérebb nem. Nyugodtan megeheted, csak ne reggelire, éhgyomorra legyen. Egészségedre!
2017. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

100 g alma 31 kcal, 250 g meg 78!


Valamit elnéztél!

2017. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


itt neztem es ez megbizhato

2017. márc. 12. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező!


Nyugodtan elhiheted amit a második válaszadó írt. Abban a 250g-os almában körülbelül 80 kalória lehet maximum.


Viszont ettől függetlenül a napi hármat nem ajánlom fogyórkúrás étrendbe, mert az almában is szép adag gyümölcscukor van ami nem fetétlenül járul hozzá pozitív irányban a fogyásodhoz. Napi egy alma bőven elég délelőtt.

2017. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyümölcscukros dolog marhaság. Napi 1-1.5 kiló gyümölcsöt eszek meg, ha szezon van... (kalóriakereten belül maradok, és nem hízok, a testzsírszázalékon akkor is 14-15%, lány létemre)
2017. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

A legtöbb táblázat szerint 52 kcal/100g az alma, na persze, a valóságban nagy a szórás, vannak roppant édes almák és ízetlenebbek, savanyúbbak, s egy friss almában több a víz...etc.

De nem kalóriaszegény, az biztos. Van benne egy csomó cukor, hisz édes gyümölcs. Nem a legédesebb, legcukrosabb, de negyedkiló az azért már mennyiség.

Fogyni lehet egy kiló mellett is, persze, de aki pl. éhes lesz a gyümölcstől, annak nem jó fogyáskor...

A másik gond az almával, hogy általában sok kell belőle. Míg meggyből nekem 1-2 deka is élmény, almából az semmi se. Így ha nem akarok sok cukrot enni (nálam a sok kicsit mást jelent, mint normál fogyózónál), kerülöm az almát.

2017. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!