Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnatok hasonlo fogyokuras...

Tudnatok hasonlo fogyokuras kajakat mondani?

Figyelt kérdés

tojas abonett paradicsom

csirkemellsonka zoldseggel

zsirszegeny turo

zabkása

mondhattok olyanokat is amik tobb osszetevobol allnak es kicsit nehezebb elkesziteni:D Jelenleg sulyt tartok 16/L 50kg


2017. márc. 16. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kenyérfélék helyett egyél zöldséget. Engem a répa telít el leginkább, így nekem ebből minden reggelimben van. Emellett mindig olyan zöldségeket eszek, amit megkívánok (2-3 félét általában). Hozzá lehet egy kis kolbászt, vagy szalonnát enni (10 dkg), vagy a tojás minden formáját.

Egyél chia, vagy tápióka pudingot. Kókusztej, chia/tápióka, édesítő, vanília és én bele szoktam kockázni egy kevés almát. Kókuszpuding ugyanez csak kókusszal.

Csokiturmix (kókusztej, édesítő, jó minőségű holland kakaópor és egy tojásfehérje). Ebből nekem 4 deci elég reggelire bőven.

Mehet reggelire a házi májkrém (máj megpirítva egy kis hagymán, botmixerrel összeturmixolni, sózni, borsozni, ízlés szerint póréhagyma, aszalt szilva, stb. mehet bele). Vagy egyszerűen csak egy tonhal konzerv zöldséggel.


Ebédre mehetnek levesek tészta nélkül. Husival, zöldséggel abszolút nélkülözhető a tészta. Húsleves csirkéből, csontból. Csirkemell, marhahusi, (disznó kicsit ritkábban) mindenféle zöldségkörettel, vagy rizzsel.


Reggelire, vagy vacsorára mehet az édesburgonya. Én sokszor csak centis karikákra vágom, szórok rá egy kis sajtot és gyorsan megsütöm.

2017. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csirke rizzsel.
2017. márc. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fokhagymás joghurt mártogatós, zöldségekkel.
2017. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!