Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az nagy gond ha több mint 500...

Gnoomage kérdése:

Az nagy gond ha több mint 500 kalóriával csökkentettem a diétámat?

Figyelt kérdés

160 kiló vagyok, így kb 3500 kalóriát kéne bevinnem alapból, fogyáshoz ugye ehhez kevesebbet. Én így kb 1500-1800, néha 2000 kalóriát viszek be, de ugye ez bőven kevesebb mint a 3000 ami az alap terv, főleg hogy a 2000-es ritkább szokott lenni mint az 1500.


Nem érzek semmilyen rossz hatást, valójában 1200 kalóriával is el lennék.



2017. márc. 20. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A sulyodbol gondolom, hogy tobb tiz kilo feleslegtol akarsz megszabadulni.

Epp emiatt, en a helyedben biztosan nem mennek a fogyashoz szukseges kaloriaszint ala, meghozza ket okbol.

Az egyik az, hogy nagyobb merteku fogyasnal a borod igy is, ugy is logni fog valamennyire, de minel gyorsabban fogysz, annal jobban. Lasabb fogyasnal tobb ideje van regeneralodni, ezzel hosszabb tavon jobban jarsz. Ha gyorsan fogysz es nagy borfelesleg marad, akkor nem leszel olyan elegedett az eredmennyel.

A masik ok pedig az, hogy az elso par honapban siman menni fog a fogyas kevesbe drasztikus megszoritassal is, egy ido utan viszont lassulni fog, esetleg le is all. Akkor ahhoz hogy beinduljon ismet csokkenteni kell majd a kaloriabevitelt (ujra kalkulalni az egeszet az aktualis sulyodhoz), plusz ugye novelni a napi mozgast/sportot.

Ha honapokon at joval kevesebbet eszel a fogyashoz szuksegesnel, akkor mar nem fogod tudni csokkenteni akkor, amikor tenyleg kellene.

Ha igen, akkor pedig nem lesz erod sportolni.


En a helyedben probalnek 2500 kornyeken maradni, ekkora sulynal meg ennyivel is szepen fogsz fogyni, plusz mozogni is birsz mellette. Majd ha megall a fogyasod, akkor menj lejjebb.

2017. márc. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj hirtelen fogyni. Nem biztos, hog fogod bírni hosszú távűn ha ma megeszed a 3000 kalóriát holnap meg csak 1500. Az éhezés nem jó, mert egy idő után falási rohamod lesz.
2017. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem hirtelen csökkentettem, hanem 2-2,5 hónap alatt, így már nincs étvágyam. Ha 2000 kalóriányit eszek már tele vagyok teljesen. Ezt az 1500-2000-et 1,5 hónapja tartom.
2017. márc. 22. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!