Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért mondják, hogy a stevia...

Miért mondják, hogy a stevia kalóriamentes?

Figyelt kérdés
Megfordítom a dobozát és hátul írja,hogy hány kalóriát tartalmaz. Akkor most mi az igazság? Melyik édesítőt érdemes fogyasztani? Eritritet( nekem ez túl íztelen,kell belöle egy csomo) Mézet(finom,de kalóriadús) vagy a stevia(most akkor van benne kalória v nincs?)

2017. márc. 26. 01:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is rönk lábai vannak és nagy melleid, az sosem fog változni, mert ezt örökölted. Nekem is rövid és vastag a lábam, ha már kilátszik a bordám, akkor is.
2017. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Jol haladsz az anorexia fele.
2017. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Dagadt tehen vagyok:o
2017. márc. 26. 16:19
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg belpoklos
2017. márc. 26. 16:19
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, dagadt tehén vagy, jól látod! Ha mostantól csak 2-3 naponta eszel annyit, hogy ne ájulj el, akkr nyárra talán vállalható alakod lesz!

(komolyan ennyire hülye vagy? Voltam anorexiás én is, de én legalább reálisan láttam a kórosan sovány testemet...)

2017. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor milyen steviat ajanlotok? Tabletta ,porallagu vagy folyekony kiszerelesűt ne vegyek?
2017. márc. 26. 18:24
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Kipróbáltam már minden édesítőt, de nekem semmi nem pótolta a kristálycukrot... most mondok egy szar közhelyes példát, de a 94 éves nagymamámnál voltam, aki éppen lapátolta a kristálycukrot a kávéjába, mikor megvilágosodtam...

Szóval oké.. terjed neten ez a fos, hogy minden baj oka a cukor... meg egészségtelen, meg el kell hagyni...

Rész igazság...

Nagymamámnak 1kg kristálycukor kitart 1-2 hónapig, attól függ, hogy süt e sütit...

Nálunk 3fős családban régen elfogyott 10kg 1-2hónap alatt...

Nem a cukorral van a baj, hanem a rohadt mértéktelenséggel...

Szokj le arról, hogy minden szart édesítesz... azt ami meg KELL azt édesítsd a régi jó cukorral és szard le ezt a divathullámot, hogy mindent valami szarral kell édesíteni...

2017. márc. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt kalóriatartalna,akkor nem csak stevia volt benne. Keress olyat amiben csak az van.
2017. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Vettem a rossmannban folyekonyat,100mlben 0,03 kcal van,azt irja. Semmi édes íze nincs,minnél többet teszek bele a kavemba annál keserűbb. Hogy lehet? Azt irta,h 300x edesebb a cukornal..
2017. márc. 28. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!