Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eritrittől nagyon szomjas...

Eritrittől nagyon szomjas vagyok es rengeteget kell igyak, mitől van ez, mas is tapasztalja?

Figyelt kérdés
Egyebkent mi a velemenyetek rola,nekem rengeteget kell hasznalni belole,de még úgysem édes:( melyik kalória mentes édesítőt használjátok,melyiket ajánljátok?

2017. márc. 12. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg orvossal. A fokozott szomj akár valaminek a tünete is lehet.
2017. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak,ha eritritolt eszem,akkor fordil elö ilyesmi,maskor nem
2017. márc. 12. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha zavar az eritrit, ne edd, ennyi.

Én használom, de nagyon keveset, nekem nem kell sok semmilyen édesítőből (persze van étel, amibe sok kéne, na olyat nem eszem). Az ivásomat nem befolyásolja.

Az eritrit eleve kevésbé édes, mint a cukor, de az íze is nagyon enyhe (úgy értem, az édességen túl)... S lehet, hogy nem érzed az eritrit édességét. Mert pl. mi a párommal a stevia édességét nem érezzük, csak igen visszafogottan. Ő az eritritet is alig érzi édesnek. A xilit mindkettőnknek nagyon édes és ízes. Ez egyéni.

A xilit persze nem annyira kalóriaszegény, mint az eritrit (ami majdnem nullkalóriás), de valamit valamiért. Nekem ketogén diétába is belefér, ha óvatosan alkalmazom. Annyira finom, hogy néha nem akarom kihagyni, max. adagolok mellé eritritet is.

2017. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!