Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egy héten keresztül zabálta...

Ha egy héten keresztül zabáltam és túlléptem a keretem 500-600kcallal akkor miért maradtam minuszban?

Figyelt kérdés

Nem igazán merek ráállni a mérlegre. Gondoltam eszek "egészségesen" (saláták meg kicsivel több szénhidrát, sajt, gyümölcsök, magok) és ezzel összekalapáltam olyan 1400-1500 kalóriákat egy nap. Utólag visszaszámolva megrémültem, hogy a kalóriakeretem piros és túlléptem napokon keteszül. Aztán megnéztem az összesítést és mégis minuszban vagyok... Ez azt jelenti, hogy nem híztam? Vagy csak elvileg nem kellett volna?

17/l



2017. márc. 29. 23:40
 1/3 anonim válasza:
Ha nincs itt egy táblázat hogy mit számoltál úgy nehéz...
2017. márc. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozogtál mellette?

Illetve jelenleg hány kiló vagy, milyen magas?

Sokaknál ez az 1400-1500 kalória abszolút nem sok, sőt bőven normális. Ezek szerint te amúgy nem eszel többet napi 900-1000 kalóriánál? Mert az nagyon kevés, egyszerűen éhezés. Szerintem a tested örül a tápanyagoknak.

2017. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a szép ördögi kör addig fog mennyi amíg az alacsony szénhidráttartalmú magas fehérjetartalmú étrendet folytatsz és számolod a kaloriákat!:) Ez annyira természetellenes az emberi szervezetnek, hogy sokszor lesz olyan h túleszed magad.

A csodálatos szervezünk mindig jelez ha valami nincs rendben. Az emberi szervezetnek KELL a szénhidrát és csak kevés zsír és fehérjére van szüksége még akkor is ha sportolsz..

Én magas szénhidráttartalmú és alacsony zsírtartalmú étrendet folytatok rengeteg energiám van, vékony vagyok és nincsenek "csaló napjaim" és falásrohamaim mert annyit eszek amennyit akarok akár 3000kcal-t is. (45kg vagyok)

Főként egyszerű szénhidrátokat, gyümölcsöket és nyers zöldségeket.

2017. ápr. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!