Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Regglire zabkasat eszek megis...

Regglire zabkasat eszek megis megehezek par ora mulva ez miert van?

Figyelt kérdés

Eddig fitness gabonapelyhet,vitalist,cerbona kokusz muzlit reggeliztem tejjel

Most valtottam zabkasara (40g 150g tejjel meg almaval) mert azt eddig mindig este ettem es eltelitett 4orara.Viszont reggel amikor megeszem akkor masfel ora mulva farkas ehes leszek:/ Mit tudnek csinalni? Szamolom a kaloriakat es a reggelim sose tobb 300kcal-nál,de mondhattok jo reggeli otleteket:)


2017. ápr. 4. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Én nem szokom számolni, inkább a minőségre megyek :) Nekem a tükörtojás kókuszzsíron és alatta 2 szelet felvágottal tökéletes reggeli :) kenyér nélkül szokom fogyasztani egy paradicsommal vagy bármilyen zöldséggel :) 11-ig kibírom vele éhség nélkül. Ha épp rossz napom van, akkor egy almát csomagolok oda és tízóraira megeszem :)
2017. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
34%
Ettől más normális ember is a falnak menne...
2017. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
160 grammos diéta szerint a kis és nagy étkezések között 2-4 órának kell eltelnie. Ha mondjuk 30 g lassú felszívódású ch-t eszel reggelire, akkor normális, ha a szervezeted 2 óra múlva újabb 20g-nyi tízóraiért könyörög. Én IR miatt így élek, orvos és dietetikus jóváhagyásával.
2017. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zabkásától én is éhes vagyok, muszáj mellé ennem magvakat, gyümit, kókuszt vagy bármir.
2017. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Zabkása után sokan megéheznek,szerintem megemeli a vércukorszintet.Valahol egyszer olvastam Burján Szafi írta,hogy ő inkább tízóraira fogyasztja.
2017. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mstr95 válasza:
én 50g zabkását ettem vízzel és mellé egy adag fehérjét és 4-5 óráig teljesen elégvolt
2017. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!