Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egesz nap jol tartom a...

Ha egesz nap jol tartom a dietat es este megehezek es eszek este 9orakor vagy 10orakor 4abonettet es 1egesz paprikat az nem art a dietanak?

Figyelt kérdés
Szoval az a kerdesem, hogy megengedheto-e, hogy este egyunk zoldseget? attol nem lehet hizni, ugye? vagy tevedek? ha este megehezek, ehetek zoldseget, jobb mintha sz@r szenhidratot ennek, nem?

2016. nov. 15. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ètrend mellett nincs ilyen hogy megéhezel egy random időpontban. Vacsorára èrdemes fehèrjèt bevinni. Mondjuk sovány tùró vagy cottage cheese. Paprika sem rossz, de abonettet ne. az ugyanùgy rossz ch forràs. de ismètlem, tervezz meg egy ètrended ès aszerint ètkezz. tartsd magad időpontokhoz.
2016. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, ilyen nekem is van, sosem aggódtam miatta (bár zavart, hogy evési ablakon túl eszem, ehhez el kell rontanom valamit). Bár én a zöldség mellé egy deka sajtot szoktam enni eme kivételes helyzetekben... Néha pedig kis gyümölcsöt. Az is kevés kalória, innentől a fogyásomat nem zavarja :D Akinek igen, az ne egye.


Igen, a zöldség klasszisokkal jobb, mint a rossz szénhidrát s az abonett sem jó. De attól még fogyhatsz, hogy eszed késő este, reggel se jobb ám.

2016. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én ezért csináltam azt, hogy na akkor vacsora előtt egy fél óra futás, aztán nyugodtan mehetett a pizza :D
2016. nov. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan egyél, abonett helyett 1-2 főtt tojás is nagyon jó lehet a zöldségekhez.
2016. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!