Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez kb. ennyi kaloria volt?...

Ez kb. ennyi kaloria volt? Jol szamoltam?

Figyelt kérdés

Ebed-220g bulgur (183kcal)

Tejszines pulykamell.

Tejszines pulykamellet kimertem es 200g volt,honnan tudom h ebbol hany gramm a tejszin es mennyi a hus?

Ugy szamoltam hogy 120g pulykamell (163kcal) es tejszin 80g 30%os tejszin volt.. (260kcal).

Jol szamoltam kb ennyi? Azaz 605kcalra jott nekem ki. Javitsatok ki nyugodtan ha tevedek:)


2017. ápr. 8. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bulgurt nehéz megmondani, mert nem tudni mennyi vizet vett fel, nekem 100g bulgurból kb 250-260 lesz főzve, szóval szerintem a főtt 220g bulgur az kb 300kcal meg kb 350 a hús, mert 120g húshoz 80g tejszín, az már majdnem sűrű leves állag, ennyire sok tejszín volt hozzá? :D szóval 650 körül számolnám én.
2017. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te főzted?

Akkor úgy kell, hogy az összes hozzávalóból beszámolod a teljes mennyiséget, majd elosztod annyival, ahány adag lett a kaja. Én így szoktam. Vagy lemérheted a teljes mennyiség súlyát és akkor arányosan számolod, mennyit ettél, de én úgy szoktam, hogy kb. felét eszem meg, tehát felezem a teljes kalóriát.

2017. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!