Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyi kalória?...

Szerintetek ez mennyi kalória? Én 1500-nak számoltam.

Figyelt kérdés

Reggeli: Müzli

Ebéd: 3 füstli, egy szelet rozskenyér, mustár

Uzsonna: Fél adag kínai, 1 csomag Crispers

Vacsora: 4 db sárgabarack


Tudom, hogy egyáltalán nem egészséges, de ma csak ilyeneket tudtam enni..


2011. júl. 20. 22:27
 1/5 bix ***** válasza:
ha te annak számoltad akkor minden okés. én tudok reggelire enni 1500 kcal műzlit is, nem mutatvány, te kell tudjad hogy mi van a csomagolásokon és mennyit ettél belőle. innentől a te részed matek, a miénk meg gondolatolvasás... neked még mindig könnyebb dolgod van.
2011. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a Chrispers...
2011. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fél adag kínai az milyen 25 kg emberhús?
2011. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na hát igen.Nem mindegy, hogy bevágtál 3 nagy tányér müzlit, vagy megettél 1 kis tányérral.Meg az sem mindegy, hogy milyen volt az a müzli.Agyoncukrozott, vagy kevesebb cukor volt benne.Egyébként én a natúr zabpelyhet ajánlom müzli helyett.Na meg elnézve az étrended, én nem a kcalt számolnám először is.Teljesen rossz az étrended.Reggelire mehet a zabpehely, esetleg összekeverheted zsírszegény túróval vagy natúr joghurttal is, meg ehetsz mellé zöldséget.Tízóraizni is kéne.Megehetsz egy kevés túrót vagy natúr joghurtot, kefirt, de 1-1 gyümölcsöt is.Ebédre meg a virsli rozskenyérrel nem jó választás.Egyél csirke-vagy pulykamellet vagy halat párolt vagy nyers zöldséggel, és egy kevés barnarizst is ehetsz hozzá.Uzsonnára szintén ehetsz azt, mint tízóraira.Vacsorára meg fehérje kell, nem gyümölcs.Vacsorára ehetsz azt, amit ebédre, vagy zsírszegény túrót, de főtt tojást is.Jó, azért 1-1 gyümölcsöt is meg lehet enni a fehérje mellé, attól még nem áll meg a fogyás.Ha ilyen ételekből eszel meg 1500 kcalt, az jó, és szépen fogsz fogyni.De ne felejtsd el a mozgást sem, az is nagyon fontos.
2011. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgysem diétás, akkor nem nagyon érdemes számolni a kalóriákat...
2011. júl. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!