Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha reggel a kávéba teszek...

Ha reggel a kávéba teszek cukrot, akkor nem fogyok?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindenfajta édesítőszert(xilit, eritritol stb.) de egyik sem vált be, mert felpuffadtam, meg volt amelyiktol hasmenest kaptam. Szóval a kérdés, hogy nagy baj ha teszek a kávéba cukrot gátolja a fogyást? Mellette nem eszek semmi cukrosat és szigoruan tartom az étrendet. Napi 5-ször étkezem( tojas, hal, csirkemell, pulyka, rizs, bulgur, kuszkusz zsírszegény túró, cottage cheese szerepel az étrendben kb 1400-1500 kcal) illetve napi 3-4 liter folyadék és heti 4 nap sport. Ezzel az etrenddel már fogytam 3 hét alatt 7 kilót, csak hát szeretem a kávét de magaban nem tudom.meginni :D. Köszönöm a választ.
2017. ápr. 20. 09:01
 1/8 anonim válasza:
Mikor én fogyóztam, heti 1 kiló ment le maximum, heti 3 - 4 edzés, jó diéta mellett, reggel ittam kávét... és 1 kockacukrot tettem bele. Szerintem, azért sikerült,a fogyás mert oda figyeltem, és más ételben a cukrot kerültem. Csak erre használtam ízesítésnek. Nem volt gondom. De, figyelj a gyors fogyásra, az nem jó. Sok sikert. Tehát, szerintem nem árt az a pici adag.
2017. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a mennyiség szinte biztos,hogy nem fogja gátolni a fogyásod :)

Jónak tűnik az étrended és a kcal is,hajrá! :)

2017. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira kis mennyiség, hogy nem ez fogja meghatározni a fogyásod sikerességét. Ezen nem fog múlni, nyugodtan idd meg azt a napi egy kávét cukorral.
2017. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
najó akkor először tedd tisztába az alapokat aztán kezdj el fogyni..Ezt te sem gondoltad komolyan ugye?
2017. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell ezt ennyire túl dramatizálni. A szervezetnek szüksége van egy bizonyos mennyiségű cukorra . A mű, mesterséges édesitők sokkal károsabbak a szervezetre , amik tele vannak vegyi , és szintetikus anyagokkal.
2017. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz! 4. Válaszoló tisztában vagyok vele, de en sem azert szedtem fel jo par kilot mert a reggeli kavemat cukorral ittam meg hanem azert mert egy lusta f**z voltam es nem mozogtam, valamint teljesen rendszertelenul etkeztem delelott csak szinte a kavet ittam es utana csak delutan 4-5 fele ettem, tehat nem az a 2 szem kockacukor tehet arrol h elhiztam meg sok mas embernel sem. Ismeroseim is cukorral isszak a kávét még sem hiztak el sot van olyan is aki ugyanezt ette mint eddig csak kevesebbeg es lefogyott 15 kilot es ugyanugy tartja azota is a sulyat a cukros kavejaval. Mindezt nem kotekedesbol irom, csak arra akarok kiterni, hogy tul van dramatizalva ez az egesz fogyókúra és szinte mindenre azt mondjak hogy káros ami nem rizs meg csirke. A kerdest pedig azert tettem fel mert kivancsi voltam a velemenykre hogy mas hogy gondolja.
2017. ápr. 20. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél bele mézet, mert az nincs annyit finomítva, szóval kevésbé kaki.
2017. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mézzel nem jó a kávé (szerintem) és fogyás szempontjából meg teljesen mindegy,az is tömény cukor.
2017. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!