Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én le szeretnék fogyni hasrol...

Krisztina 17 kérdése:

én le szeretnék fogyni hasrol és csipöröl mit csinál jak? én most csak zöldségeket és halat meg rizst és egy kevés gyümölcsöt eszem és reggel is a kávéba csak 1kanál cukrot teszek meg felüléseket csinálok és láb emeléseket meg biciglizem

Figyelt kérdés
Szerintetek mit kellene még csinálnom hogy minél hamarabb le fogyak?
2014. jún. 11. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez pont jó, csak így tovább! Ha kevesebbet ennél, vagy nagyon sokat tornáznál, akkor legyengülnél és hamarabb feladnád a fogyókúrát!
2014. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És Szerinted Mijen tornàkat csináljak még? és mit ne egyek vagy mit egyek hamarab le tudjak fogyni nekem Nincs nagyon nagy hasam csak egy kicsi alul, meg csipöm az van ase anyira nagy a Kis fam. Most 7 hónapos ahoz képest szépek Visza huzodot a hasam Mijen tornàkal tudnám ezeket eltüntetni ?
2014. jún. 12. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mit csinálj? Vedd elő a nyelvtankönyvet.
2014. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te meg tanuld az ilemet mert ara szükséged van nagyon
2014. jún. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!