Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az akinek az anyukája sima...

Az akinek az anyukája sima házikosztokat csinál mint pl. rántott hús vagy rakott krumpli annak mit ajánlotok diéta szempontjából?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék azért kérdeztem. Nem mondhatom meg a szüleimnek mert egyikkel se olyan a viszonyom.

Mit tanácsoltok? Egyek feleannyit?


2017. ápr. 26. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs más választásod, más lehetőséged egészségesebb ételeket enni, akkor bizony csak az a megoldás, h hogy kevesebbet eszel belőle, nem kell egyből megfelezni az adagot, szép fokozatosan minden nap kevesebbet és éves előtt igyál meg egy pohár vizet, hamarabb jóllakottnak érzed magad, és ami nagyon-nagyon fontos, mozogj. De tényleg mozogj, sportolj valamit.
2017. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindketto belefer :D, najo annyira meg sem, de megeszem, sokszor mar unalmas a csirke, rizs, zoldseg, turo stb.
2017. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a kajákkal szerintem semmi gond nincs. De ha rántott hús van, vagy bármilyen hús, akkor csináld azt, hogy ne egyél hozzá krumplit vagy rizst, hanem helyette párolt zöldségeket egyél hozzá.
2017. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én főzök magamnak mikor dolgozik. Nekem is ilyen problémám volt, és rájöttem, hogy ha keveset is eszem, akkor el fogom cseszni egy zabarohammal mert nálam van ilyen ha sokáig éhes kell legyek.

Neked is javaslok hasonlót. Lesznek viták, de később megszokják:)

2017. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) erositestol lehet fogyni ha nagyon izzadok?
2017. ápr. 26. 20:48
 6/7 anonim válasza:
Ha zsírból szeretnél lefogyni, akkor aerob edzés, annál kevésbé fogsz izzadni, viszont csak zsírból megy le. Találj magadnak egy edzőpartnert, esetleg olyan barátot, aki ugyan ilyen helyzetben van, mivel egymást fogjátok motiválni. A kevesebb evés beválhat, igyál sok folyadékot, illetve próbáld kijátszani a rántotthúst, szedd le a prézlijét és máris jobb egy fokkal. :D Érdemes kevesebbet enni már estefelé, gyümölcsöt is ehetsz, bár inkább zöldség, a gyümölcsben sok a cukor. Ha bármi kérdésed van akkor nyugodtan kérdezz.
2017. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficitet így is elérhetsz, persze az egészséges táplálkozásra sem árt ügyelni.

Csak mert a főtt étel adott, egyrészt változtathatsz az arányokon (a hús mellé több zöldség és kevesebb galuska meg ilyenek. ha nincs zöldségköret, nem gond, én nyers zöldséget szoktam harapni és kész, a rizst meghagyom a páromnak. aki szintén eszik zöldséget), másrészt jó eséllyel a reggelinél több szabadságod van. Már ez rengeteget számít s persze mozogj mellé.


Egy kicsit a szükségesnél többet evőnek a feleannyi koplalás, plusz jó eséllyel tápanyaghiányos lesz így az étkezése... Nem így kell. A fehérje legyen meg, a zsír legyen meg, a kalória legyen kevesebb (vagy akár ne, ha durván megugrik az aktivitás, de ez azért ritka).

2017. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!