Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyot bűnözök, ha most eszek...

Nagyot bűnözök, ha most eszek egy szelet rántott húst, és egy kis krumpli pürét?

Figyelt kérdés

Ma megettem két miniatűr szelet lekváros kenyeret, két gombócot a paradicsomfőzelékből, egy puffasztott rizs szeletet, és milánói makarónit. Picit éhes vagyok, lehet hogy nem bírom ki lefekvésig, de ha kell, akkor kibírom.

Mit tanácsoltok? Egyek vagy ne?


2009. ápr. 9. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Egyél mert utána nem tudsz jót aludni! De ne edd magad degeszre! Holnap csináld azt, hogy reggel eszel bőségesen, délben kicsit kevesebbet, este meg tényleg keveset. Napközben ezek között az étkezések között egyél pl. 1 almát!
2009. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

1. Elég hektikusan táplálkoztál ma, tele volt szénhidráttal (lekváros kenyér, milánói makaróni).

2. Ha éhes vagy, egyél, csak nem mindegy mit.

3. Próbálj meg vizet inni, hátha kicsit csillapodik az éhséged (bár nem fog).

4. A rántott húst a panír nélkül egyed, krumplipürét csak keveset, esetleg helyette salátát, az úgy teljesen jó.


Kéne kis koncepció a táplálkozásodba, mert ez így nem bűnözés, hanem értelmetlen!

2009. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lekváros kenyeret azért ettem, mert kolis vagyok, és nem volt más. Ha magam készíteném, hamarabb ennék kefírt, vagy abonettet valamivel. Milyen változtatásokat javasolsz?
2009. ápr. 9. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezek azért nem feltétlenül kímélő ételek. Ha valóban fogyni akarsz, akkor ilyen jellegű vacsora már ne legyen.


Petranova

2009. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!