Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt olyan, akinek van...

Van itt olyan, akinek van sikersztorija kalóriaszámlálással?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet fogyni ezzel a módszerrel?
2017. máj. 1. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Fogyás=kalóriadeficit

Szóval ha valaki azt mondja, hogy ő szénhidrátszegény diétával fogyott, valójában a fogyást ott is a kalóriadeficit eredményezte, nem csak az, hogy kevesebb szénhidrátot evett. (pl: szénhidrátszegény diétán lehet sok zsíros ételt enni, amikkel akár hízhat is az ember)


Sütidiétával is lehet fogyni, ha kevés kalóriát eszel. "Egészséges" életmóddal is lehet fogyni, és hízni is, attól függően, hogy mennyi kalóriát eszel.


A kalóriaszámlálás mindig működik.

2017. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
eddig 30 kiló ment le így. ez a legjobb módszer szerintem. azonban ne csak önmagában a kalóriát nézd, hanem az ételed összetételét is, tehát fehérje, zsír, ch arányt, illetve glikémiás indexet is.
2017. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

30 kiló gyönyörű! Miket ettél általában? Sokat koplaltál? Mennyi idő alatt ment le?

2017. máj. 1. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A koplalás visszahízáshoz vezet.
2017. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem bárányszámolással van sikersztorim. Mondjuk ma este pont nem jött be...
2017. máj. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem :)

összesen 16 kg fogytam ezzel a modszerrel.


Ha sikersztorikat akarsz nezd meg a Facebookon a Lifetilt Diet Pro csoportot ott talalsz jó sokat ;)

2017. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mivel a sikeres fogyás két alap dologtól függ, ( vagy kevesebbet visz be az ember mint ami szükséges, vagy mozgással elégeti a kalóriát ). Ezért igen hasznos, ha az ember tisztában van avval mennyi kalóriára van szüksége a szervezetének és egy kalóriatáblázat segítségével ezt folyamatosan ellenőrizni tudja.Véleményem szerint a testsúly csökkentése túl van komplikálva ami nem meglepő hiszen nagy üzlet, reklámokból is lehet látni mi mindet kitalálnak evvel kapcsolatosan.Vagy nem eszel annyit vagy

lemozgod! lehet választani kinek mihez van akaratereje. Személy szerint nekem nem volt se időm se akaraterőm az utóbbihoz ezért én a kevesebb kalória bevitelt választottam. ( folyamatosan figyeltem a

kalória mennyiséget ) Nekem evvel a módszerrel 5hónap alatt ( januártól júniusig ) 99kilóról sikerült 79kilóra lefogyni, minden gond nélkül.( se löttyedt has,se gyomorfekély...stb.)

Természetesen genetikán is múlik,hogy ki milyen mértékben tudd fogyni. ( belgyógyásszal is konzultáltam erről ) Én mindent ettem nem vontam meg magamtól se a cukrot se a szénhidrátot, a lényeg hogy ne lépjük túl a megfelelő kalóriát !!!Van ismerősöm aki evvel szemben ezeket szinte teljesen megvonta, neki ez jött be. Ő 133kg-ról tudott lefogyni 96-ra!

Nos, én csak ajánlani tudtam a kalóriatáblázatot mint igen hasznos segítő anyagot.


megjegyzés: Én nem fogyókúráztam, személy szerint én nem annak éltem meg, hanem életmód változtatásnak.

Ha az ember fogyókúrázik úgy éli meg gyakran mint egy büntetést, ezért miután eléri a kívánt súlyt kienged, lazít mint a gyerekek a nyári szünidőben. Evvel szemben, ha tudatosítjuk magunkban, hogy azért híztunk el mert nincs ennyi kalóriára szükségünk, tehát kevesebbre van szükség az egészség megőrzéséhez könnyebb megtartani a súlyt.

2017. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mivel a sikeres fogyásnak két ismert módszere van, ( vagy kevesebb kalóriát visz be az ember mint ami szükséges, vagy mozgással elégeti a kalóriát ). Ezért igen hasznos, ha az ember tisztában van avval mennyi kalóriára van szüksége a szervezetének és egy kalóriatáblázat segítségével ezt folyamatosan ellenőrizni tudja.Véleményem szerint a testsúly csökkentése túl van komplikálva ami nem meglepő hiszen nagy üzlet,reklámokból is lehet látni mi mindet kitalálnak evvel kapcsolatosan.Vagy nem eszel annyit vagy lemozgod! lehet választani kinek mihez van akaratereje. Személy szerint nekem nem volt se időm se akaraterőm az utóbbihoz ezért én a kevesebb kalória bevitelt választottam.(folyamatosan figyeltem akalória mennyiséget ) Nekem evvel a módszerrel 5hónap alatt ( januártól júniusig ) 99kilóról sikerült 79kilóralefogyni,minden gond nélkül(se löttyedt has,se gyomorfekély...stb.)Természetesen genetikán is múlik,hogy ki milyen mértékben tudd fogyni. ( belgyógyásszal is konzultáltam erről ) Én mindent ettem nem vontam meg magamtól se a cukrot se a szénhidrátot, a lényeg hogy ne lépjük túl a megfelelő kalóriát !!!Van ismerősöm aki evvel szemben ezeket szinte teljesen megvonta, neki ez jött be. Ő 133kg-ról tudott lefogyni 96-ra! Nos, én csak ajánlani tudtam a kalóriatáblázatot mint hasznos segítő anyagot.


megjegyzés: Én nem fogyókúráztam, személy szerint én nem annak éltem meg, hanem életmód változtatásnak.

Ha az ember fogyókúrázik úgy éli meg gyakran mint egy büntetést, ezért miután eléri a kívánt súlyt kienged, lazít mint a gyerekek a nyári szünidőben. Evvel szemben, ha tudatosítjuk magunkban, hogy azért híztunk el mert nincs ennyi kalóriára szükségünk, tehát kevesebbre van szükség az egészség megőrzéséhez könnyebb megtartani a súlyt.

2017. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!