Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez hány kcal lehet? Többi lent

Ez hány kcal lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
ettem ma: 1 alma 2 banán és egy kis reszelt sajtot ez sok ha fogyni akarok?

2017. máj. 2. 16:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
Ne legyel buta:( koplalassal lelassul az anyagcsered, es ha ujra normalisan eszel, tobbet hizol vissza mint amit most leadsz izombol. Napi 5x etkezz, mintaetrendet talalsz a neten rengeteget, valamint sportolj amikor csak tudsz:)
2017. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi idő múlva akarsz éhen halni. A fogyókúra nem koplalást jelent. Egyél rendszeresen és mozogj mellé. Csodákat tesz.
2017. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem sok, de az eszed se draga lanyom

Ehenhalni is keves. Mondom ezt korosan sovany nokent, szoval nekem elhiheted. Ez reggelinek elmegy, es a tobbi 4 etkezes mi lesz? Vagyis mar mostanra legalabb 3at le kellett volna tudnod... ne legyel buta. Ettol csak beteg leszel es a betegseg nem szexi. Az egeszseges a dogos, de az igy nem leszel...

2017. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem is vagyok éhes naponta 2-3x ettem nem túl nagy adagokat és még is híztam:( és elegem lett ebből
2017. máj. 2. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Napi 5x kajálás? ha végbélrákot akarsz neki csinálni, akkor hangoztasd ezt nyugodtan...


Kedves kérdező, felejtsd el a kalóriabaromságot. Low carb high fat diéta, és fogyni is fogsz és még jól is laksz. :)

De még mindig a mozgás a legfontosabb. ;)

2017. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Max 300kcal volt,de az a nagyon max.Ennyivel nem huzod sokaig.Valtoztass mig tudsz mert le fog gyengulni az immunrendszered.
2017. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
65%

Ne csinálj hülyeséget !

Nyugodtan ehetsz rendesen is,csak utána tornázz egy kicsit :)


Amúgy közben végzel valami mozgást ?Mert ha nem,akkor előre szólok,hogy úgy fogsz kinézni mint egy teleszart zokni...

Nem vicc.A zsír megmarad rajtad(valamennyi),viszont az izmaid leépülnek.

Ez így nagy hülyeség.

2017. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Miert kapna vegbelrakot az 5x etkezestol?
2017. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu kérdés :D vagyis nem tudom, én 18 évesen kitaláltam hogy ebédig csak 3 db zöld almát eszek de olyan rohadt éhes voltam, utána is néztem a dolgoknak és egyértelműen megállapítottam hogy nem ez a helyes megoldás :D és aki tényleg fogyni akar az utána néz. Tehát kamu kérdés :D
2017. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
#8 science, boitch!
2017. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!