Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha most egy hétre az érettségi...

Ha most egy hétre az érettségi időszakra felfüggesztem az eredményes (4 hónapja tartó diétám) -15 kg ment le- diétám?

Figyelt kérdés

...

és az írásbelik alatt egy egy csoki becsúszik, az mennyire korrigálható az egy hét leteltével? Vagy így nagyon elrontom a helyzetet? :/Heti 3x járok edzeni. 18/L :)



2017. máj. 10. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy-egy kis csokit nyugodtan ehetsz, az semmit nem árt. Sőt, szerintem még jót is tesz, hogy ne érezze a szervezeted azt, hogy éhezik.
2017. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze,ha belefer mehet.De most egy het nem fog artani nyugi.Ja,es hajraaa!
2017. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tantárgyanként hány táblára gondolsz? :D
2017. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Amúgy szerintem ha fel is menne pár kiló emiatt -nem fog- akkor is most az elsődleges cél a jó érettségi legyen! :)
2017. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem "nagy zabálásról" van szó, hanem tényleg csak egy kicsi (szelet, nem tábla!!) csokiról, akkor ha nem is fogysz, de nem is hízol. Sok sikert! :))
2017. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sőt ha egész héten zabálsz és nem edzel akkor sem lesz semmi ,ha utána normálisan folytatod(azért csak az érettségi az első, ez az egy hét nyugodtan belefér.)
2017. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D tény, hogy hízni nem is híztam, inkább csak a súlyom tartom. Eddig nagyon jól ment az önkontroll, de így az írásbelik nagyon bezavartak :s
2017. máj. 11. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne csokit vigyél magaddal, hanem banánt!
2017. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csoki is jó tanulásban segít.. de ink legyen étcsoki
2017. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Látom picit régebbi kérdés. Megtartottad a súlyod?

Milyen módszert használtál? :)

2017. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!