Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kicsit egeszsegtelenebb...

Kicsit egeszsegtelenebb dolgokat kezdtem enni, emiatt hizhattam?

Figyelt kérdés
Kereten belul maradva (1400kcal) eddig hust turot tojast ilyeneket ettem.Most az elmult 2hetben mivel belefert a keretbe csinaltam krumplistojast,ettem pudingot,virslit, tesztakat,melegszendvicset.Mindig vigyaztam h ne lepjem tul es sikerult is.Viszont eddig 48kg voltam tegnap megmertem magam ugyanugy reggel es 48.7 voltam (wc-zes utan). Lehet koze ahhoz hogy elkezdtem normalisabban etkezni? Mivel sulyt tartok gondoltam megengedhetek mar magamnak ilyen finomsagokat,termeszetes kereten belul.
2017. máj. 14. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajjaj itt nagy baj van,hogy 48 kilósan ezen filozól és agyonra számolod a kalóriákat. Mindent megmêrsz... Inkább élveznéd az életet! Mert utána már nem tudod. Másnap jól megnézted azt a tizedestörtet! :D

Tudnád én mennyi szemét kaját eszem.

Ma egy fél üveg nutella,egy zacskó keksz,túrós batyu,kakaós tekercs. +reggeli+ebéd

Tegnap 5 darab kókuszgolyó, keksz,2 darab kinder penguin

Tegnapelőtt 3 nagy gombóc fagyi (ahol vettem ott 180 Ft egy gombóc)

A csaj úgy 3-4×szer mert a tölcsérbe xd hatalmas gombócok voltak! :D

Meg kinder penguin meg kakaós náployi.

Azelőtt egy egész Merci csokit megettem egy ültő helyemben.

És még sorolhatnám. Egyébként 45 kiló vagyok, bárki bármit mond, élvezni kell az életet! (Lehet egy kicsit mértéket kéne tartani xD)

Remélem megértetted mit akarok üzenni ezzel!

Sok sikert! Holnapra visszamész egész számra! :D

2017. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezektol nem hizol?xdddd
2017. máj. 14. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyen beszél az aki nem tud hízni, de mi lesz ha 10 év múlva belassul az anyagcseréd és felszedsz ezzel az étrenddel 30 kilót egyes?
2017. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagyis a súlyod nem változott... 70 deka semmi se, 2 kiló is feljöhet vízből is 1 nap alatt, ez nem hízás.


Ha belefér a keretedbe s a kereted jó, nem hízhatsz.

2017. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok; Kell tésztát enni meg szénhidrátot...

De az az 1400kcal,az semmi. Én napi 2000-2500at viszek be úgy hogy nem sportolok. Vigyél be 1800at, mert az már jó!

Elég nehéz lehet az élet,ha mindig csak számolgatod a kalóriákat. De ahogy gondolod! :D Csak tudom,hogy én nem számolom,mert akkor csak sanyargatnám magam.

:)

Első voltam.

2017. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, kétszer írtam azt,hogy ''első vagyok'' xD
2017. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!