Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ennyit hízhattam ettől vagy...

Ennyit hízhattam ettől vagy csak folyadék?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Reggel ráálltam a mérlegre és 53.9-et mutatott. Szépen megnyugodtam. Délelőtt jelenésem volt az orvosnál (ugyanabban a ruhában voltam) és a mérleg 54.8-at mutatott.

Mai táplálék (orvos előtt):

CBA 150g natúr joghurt (3% zsír) + zsírcsökkentett kakaópor egy kávéskanállal

10 szem háztartási keksz

1 db puffasztott búza

1db Rolly szamócás túrórudi


Folyadék:

2x2.5dl cappuchino vízzel

1x2.5dl cappuchino tejjel

kb. 2x2.5dl tea

1dl Pécsi radler meggy (0.0%)



2016. ápr. 21. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
A ruha kb. 4-5 dekát dob rá.
2016. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Folyadék. Nem is lehet ennyi idő alatt hízni te sötét.
2016. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Eső: Ugyanaz volt rajtam.

Második: Folyamatosan pisilni járkáltam, így szerintem a folyadék már átment rajtam.

2016. ápr. 21. 13:08
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tökmindegy? Most ne pörögj már ilyen apróságokon...


Nézd, a SAJÁT mérlegemre kétszer ugyanúgy ráállok, fél kiló eltérés (a legjobb, hogy leveszek 1 kiló ruhát és ugyanannyit mutat, ezt szinte mindig megjátssza :D nem is mérem magam ruhában alapból, de párszor kíváncsiságból igen). 2 mérleg? 2 kilón sem csodálkoznék, de ugyanazt a mérleget máshova lerakva is mást kaphatsz...


A testsúly ingadozik, minek számolgatni, hogy most mennyit pisiltél ki? Reggel mérted, annyi, most hetekig akár ne is legyen semmilyen mérés, mert nem mond sokat (bár engem érdekelni szokott, de én +2 kilótól sem akadok ki, bár meglep, ha nincs rá ok, mivel akkor nem szokott nőni a súlyom).


Hosszútávon kell nézni ezt és 1-2 kiló ideoda sosem számít.

2016. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Miután hazaérte itthon is megmértem és ugyanannyit mutatott, mnt az orvosi rendelőben. Nem tudom , de nem érzem, hogy túlzásba estem volna az evéssel.

Oké, hogy a szénhidrát kicsit sok volt, de így is 70g alatt van.

2016. ápr. 21. 13:31
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem túlságosan ráparázol. Én estére sokszor 2 kg-val is több vagyok, ha úgy jön ki. Ez még nem jelent hízást. Szerintem neked mentálisan van bajod a súlyoddal, többször is írtál hasonló jellegű kérdést, igaz?

A hasonló fogalmazási stílusból és az ételekből gondolom :)

Egyébként ennyi cukros ch alapból megköti a vizet (keksz, rudi, cappuchino)

2016. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Másodszor tettem fel kérdést ezen az oldalon, korábban talán 3 napja, szerintem arra gondolhatsz :)
2016. ápr. 21. 13:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hízhattál ennyi idő alatt, de ettől függetlenül nem kellene ennyi mocsokkal tömni magad ha a hízástól félsz :D
2016. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érdekelne, hogy ez szerinted ennyi idő alatt hogyan alakulhatott volna zsírrá?

Sőt, csak hogy sokkoljalak, ha délután megméred magad, még többet fog mutatni a mérleg!

A múltkor már megmondtuk: Ne mérd magad ennyiszer! Hetente egyszer bőven elég!

2016. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Hajítsd már ki azt a rohadt mérleget!
2016. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!