Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mitől "hízhattam" ennyi idő...

Mitől "hízhattam" ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy hete folyamatosan nő a súlyom. Igaz, hogy 2 hete többet eszek (korábban koplaltam), viszont sportolni is elkezdtem.

Példa: Tegnap megettem 2000-2100kcalt (pontosan a kalóriabázis szerint 2043kcal, de minimális eltérés lehet) és lesportoltam 800-900kcalt (15 perc súlyzózás, 1 óra spinning és 2.5 óra gyaloglás normál tempóban)

Ma megettem 1600-1700kcalt és a mozgásom 30 perc séta és 15 perc súlyzózás volt.

Mégis egy hete 56kg voltam, ma pedig 59 körül mozgok. Ez lehet, hogy csak víz vagy izomfejlődés?



2016. máj. 19. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Víz lehetséges, logikusan hangzik.
2016. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a menstruációs cuklusom utolsó napján. Úgy tudom, hogy a vízháztartásban ez is szerepet játszhat.
2016. máj. 19. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor majdnem teljesen biztos, hoyg vízvisszatartás.
2016. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Súlyzózni most kezdtem el, naponta (esténként) 2.5kg egykezes súlyzóval bicepszezek 5x10-et. Nagyon fáj a karizmom és a spinning által is izomlázam van. Ez okozhat bármit így súly terén?
2016. máj. 19. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Víz. Egy hét alatty kb. semmi izmot nem szedhettél fel. Ha többet és szénhidrátosabban eszik az ember, simán feljöhetnek kilók s mensesnél is sokaknál megtörténik. Nehezen lehetsz kalóriatöbbletben, nem hízhatsz, észrevehető mértékben semmiképp.
2016. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*alatt
2016. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!