Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek hány kilónak...

Szerintetek hány kilónak tűnök így a kép alapján. Mennyit kéne még leadnom? KÉP

Figyelt kérdés

Megpróbáltam belőni a magasságomhoz (186) való ideális kalória számot. De van pár makacs kiló amitől nem tudok megszabadulni. Kb 3-4 kilónyi felesleget tippelek még magamon.


[link]



2017. jún. 4. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

80 körül?

Szerintem fölösleges a súlyoddal foglalkozni, ilyen magassággal pár kilós ingás normális is. Jól nézel ki, ha ezt tartod, minden ok.

2017. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így is rendben vagy, ne ess túlzásokba! Persze szálkásíthatsz még, de megéri?
2017. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 80-90 kg között lehetsz, mondjuk úgy 85kg... Nem kell leadnod szerintem semmit, mert tök jó a testalkatod.

2500 kcal megfelelő lenne, bár én nem vagyok szakértő.

Nem jó amúgy, ha egy férfin minden egyes izom körvonala erősen kirajzolódik, ahogy most vagy, az pont jó. Szerintem.

2017. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólóknak, mentek a zöldek.

90 kiló vagyok. Én is 80-85re tippelném magam szóval nem tudom mi ilyen nehéz rajtam :)

2017. jún. 5. 00:12
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Mehet a tömegelés, nőhetsz még.
2017. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Talán ne feszítsd be magad.

Mert az becsapós.


Szerintem anélkül is rendben a külsőd.

Tehát nem kell leolajozni magad, és lazítsd el a befeszített tónusaid.

Mert erősen feltűnik.

Anélkül is rendben lehetsz.

Légy természetes.

2017. jún. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 188 vagyok, és kb nekem is ilyen testalkat a cél, szóval 90 kilót tippeltem volna 😃

Én nem látom rajtad a felesleget. Hacsak nem sportolsz valamit, és tényleg a személyi edződ azt mondja, hogy még van mit alakítani ahhoz, hogy csúcsformában legyél egy versenyre, akkor oké. De ha nem, akkor szerintem elég az, ha ezt a formát tartani tudod (legalább is én magamat ilyennek látnám tökéletesnek)

2017. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért az előlapikamerával csináltad a képet? Ott a fejed is látszik, hiába vágtad meg a képet.
2017. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
90et biztos nem mondtam volna, 82-84 inkább. Innen már csak heti fél kilóra lődd be a fogyást ha még szálkásítani akarsz. Gondolom alsó hassal nem vagy elégedett, meg a comb lehetne élesebb.
2017. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát olyan 85-90 közép tippellek. Haver, ha nekem ilyen testem lenne, olyan boldog lennék, hogy csak na:D
2017. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!