Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez sok egy napra egy 170cm...

Ez sok egy napra egy 170cm magas 49kilós nőnek?

Figyelt kérdés
4őszibaarck,2sargabarack,1alma,450g sovány kefír,600dl0/1es tej,400g natúr joghurt kakaóporral(cukormentes),kb haromnegyed liter főzelék(ez volt benne-2paradicsom,1repa,100g karalabé,1gerezd fokhagyma,bazsalikom,chili,kis cukormentes ketchup),két hapi száraz pulykahus,4evőkanál salata. Ha jol szamoltam kb 1400 kalória lehetett? Ez igy hizlaló?

2017. jún. 5. 19:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Es mind ezt egyszerre ettem meg,mert egy nap csak egyszer eszem. Bélpoklos vagyok?:/
2017. jún. 5. 19:50
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok. A gerezd fokhagymát el kell hagyni, hogy ne hízlaljon.
2017. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem de így nem lesz szép hosszú életed. Igazából remélem ez csak kamu kérdés, de ha mégsem akkor olvass utána egy-két dolognak, mert rettentő egészségtelen amit csinálsz...
2017. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem hizlaló, a napi össz bevitel számít. Elvileg ezt egyben is beviheted mind, ahogy tetted, de szerintem érdemes lenne inkább szétosztani. Sok mindent összeeszel, nem is biztos hogy így minden tápanyag maximálisan fel tud szívódni, mivel 1, túl sokat eszel egyszerre és 2, sokfajta ételt eszel össze. De ha ez így neked megfelel, nincs tőle semmi bajod, akkor igazából rendben van. Hízni így elvileg nem fogsz. :)
2017. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsonak köszönöm a választ. Hogyhogy nem szívódik fel,ha egyszerre eszem? Nem tudok egy nap többször kisadagot enni,akárhányszor probáltam. Egyszer,de akkor muszáj jól lakjak. Kis adagoktól meg csak éhes leszek.
2017. jún. 5. 20:07
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem sok s nem vagy bélpoklos. Én fogyáskor is többet eszem egyszerre, igaz, nem 49 kiló vagyok.

Azért nem semmi, hogy ez a térfogat bemegy, az én ételeim sokkal töményebbek... De nem vagyunk egyformák.


Ha nem hízol, akkor nem "hizlaló". Ami elég valószínű, mivel ez kevés étel és kiló. Én tömegelnék a helyedben, de persze van, aki nem akar valamirevaló izmot. Nem baj, akkor is többet mozognék, 1400 kcal elég durván alacsony kalóriakeret súlytartáshoz, egy egészséges életmódban ennél több mozgás van.

2017. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Ha a kórház a cél, akkor jó úton haladsz.


Girhes vagy anyukám, ne számolgasd a kalóriát, egyél rendesen. Hizz vagy 10 kg-t, hogy embernek nézz ki. És egyél vagy háromszor naponta.


Hihetetlen, hogy ilyenek szabadon mászkálnak.

2017. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most híztam sajnos:/ ezt a 3 kilót meg jó lenne leadni valahogy.
2017. jún. 5. 20:17
 9/22 A kérdező kommentje:
Most megyek le mindjárt kicsit döcögni. Ugye holnapra nem puffadok fel a sok baracktol?
2017. jún. 5. 20:19
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem sok, de ha én ezeket enném össze, garantált lenne a cifrafosás.
2017. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!