Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Pizza vs csucsogós cézársaláta?

Pizza vs csucsogós cézársaláta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már rég tudjuk, hogy a cézársali sem túl diétás, viszont kérdésem, hogy vajon a pizzához képest mennyivel jobb vagy rosszabb cézársalit vacsorázni, ha mondjuk este nincs otthon semmi kaja, rendelned kell, és valami laktató, kielégítőt akarsz enni. Kb melyikben mennyi kalória van, illetve melyik hízlalhat jobban?


Tudom, hogy sok függ attól, hogy milyen vastag a tészta, vagy mennyi cukrot raknak a salátaszószba, illetve mennyi sajt van rajtuk, de mondjuk egy közepesen megtermett 30 cm-es pizza, és egy egész rendelős ételdobozt megtöltő csucsogós cézársaláta között mennyi kalória különbség lehet, vagy melyik rakódik le jobban? Köszi a válaszokat!



2017. jún. 6. 22:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem. Rendeljetek pl. Teletáltól. Ott rengeteg diétás fogás közül lehet választani. Fogyókúrázol és időhiányra hivatkozva eszel hízlaló dolgokat?
2017. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Én a salátát választanám. A kenyérkockákat megpróbálnám kikerülni, ha vannak benne, bár van, akinek nem gond. A husi és a saláta teljesen jó fogyáshoz. A szósz se veszélyes, ha jók az alapanyagok (elvileg nem kellene bele cukor), de nem is muszáj az utolsó cseppig megenni.
2017. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%

"miert kersz ra annyi sszoszt? esetleg lehetne enni szosz nelkul is....."


Igen, meg kimehetnek a rétre legelni is. Idióta! Egyél meszet, az egyáltalán nem hízlal és legalább hamarabb megdöglesz!

2017. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Salátával akarsz jóllakni? Nem fizikai munkát végzel, ugye? Bár a szellemihez is kevés az ilyen fos kaja.
2017. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
#14: az megvan, hogy a cézársalátában van hús is (csirkemell), a majonézes-tejszínes mártáson és a pirított kenyérkockákon kívül? Nem hinném, hogy ne lehetne vele jóllakni akár fizikai munkához is, mennyiség és összetétel kérdése.
2017. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
38%
#14 Az nem esett le hogy a kérdező fogyni akar?
2017. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

Márpedig sokan nem laknának vele jól. Viszonta kérdező nyilván igen. Különbözőek vagyunk, értsétek már meg. Annyira sokszor látom, hogy szinte mindenki feltételezi, hogy mindenki olyan, mint ő. Netes blogokon isleírják a kis fogyis lepényre, hogy 2 darab MINDENKINEK elég ebédre. Nekem ugyan 12 kellene alaphangon, de ő tuti jobban tudja.

VAN, aki jóllakik 30 gramm zabbal vagy egy joghurttal, almával, lightos salátával, persze külön. S van, aki csak éhes lesz egy 6-8 tojásos rántottától rengeteg zöldséggel. Ez ilyen.

Nincs hizlaló vagy laktató étel, általánosan. Ha fogyni akarsz s valamivel jóllaksz kalóriakereten belül s még be is viszed, amit kell, akkor jó. Akkor is, ha mások szerint hizlaló étellel fogysz vagy 6-szor annyit eszel egy étkezésre, mint más vagy akár éjfélkor eszel meg 3 banánt. Ha működik, miért ne?


Köszi, kérdező, a felvilágosítást. Csucsogós, ez jó szó, alkalmazni fogom.

2017. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt kellene figyelembe venned hogy jól laksz e. Nekem az a baj a salikkal hogy akkor baromira eltelít ami nem is túl jó érzés , utána 2 óra múlva meg hirtelen nagyon éhes leszek. Ugyhogy én a pizzát választanám és abból próbálnék normál adagot enni. Nem ezer feltéttel, nem kolbászosat hanem sajt sonka gomba kombót .
2017. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Salátával akar fogyni? Mozogjon.
2017. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!