Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik hizlal jobban?

Melyik hizlal jobban?

Figyelt kérdés
Dobozos Jégkrém(eper,csoki pl) vagy cornflakes lekvárral vagy müzli(ha lehet keves cukrot tartalmazo(pl cerbona cukor mentes vagy fitness) 0.1es tejjel. Melyikből könnyebb többet enni? Te melyiket ennéd ezek közül?

2017. jún. 10. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Jégkrém jobban hízlal és több kalóriát tudsz bevinni. Viszont pl én néha a corn-flakes-szel, müzlivel képtelen vagyok leállni, nagyon szeretem 😅 de ez jobban is laktat, mint a fagyi és van benne tápanyag
2017. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a jegkremben kb annyi kaloria van,mint a joghurtban. Akkor a joghurt is hizlal? Pl 100ml jegkrem 78kcal 100g cornflakes400kcal kb
2017. jún. 10. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
A jégkrém a legjobb ezek közül természetesen. És azt is enném, azt is esze ma is :D
2017. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De corn flakesből nem eszel meg 100 grammot jégkrémből meg a dupláját is ha nem a tripláját. :D De persze ha mértékkel eszed csak nyugodtan, de készülj fel, hogy éhes leszel
2017. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"cornflakes lekvárral"

Nálam ez lenne a nyerő, ebből egy falatot se bírnék enni, szóval ez hizlal legkevésbé:DD

2017. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na vegül ettem cornflakes+baracklevar+kakaópor+tej+író utána meg vanilia meg csokifagyit. De ugy ennék valami finom ropogós müzlit:( tudtok ilyet?
2017. jún. 10. 14:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy milyen finomságot tudtok ami,ha lehet ropog. Lehet bármi. Ti mit szerettek? És nem olyan rettentő hizlaló:(
2017. jún. 10. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy hízlaló étel, fogd már fel. Attól hízol, ha több kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amennyire szükséged van.
2017. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!